پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وانت‌های مرسدس و رنو

نیسان ، وانت‌های مرسدس و رنو را می سازد

نیسان ،شریک کمپانی رنو در همکاری مشترک با غول‌های اروپایی ، خودروهای پیک آپ این شرکت‌ها را خواهد ساخت.مرسدس بنز پیک آپ و همچنین رنو آلاسکا، هر دو روی پلتفرم خودروی وانت جدید نیسان ناوارا NP300 بنا نهاده خواهند شد. این تراک ها که ظرفیت یک تن دارند ، بیشتر برای عده ای از مشتریان […]

javankhodro
سه شنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۴

نیسان ،شریک کمپانی رنو در همکاری مشترک با غول‌های اروپایی ، خودروهای پیک آپ این شرکت‌ها را خواهد ساخت.مرسدس بنز پیک آپ و همچنین رنو آلاسکا، هر دو روی پلتفرم خودروی وانت جدید نیسان ناوارا NP300 بنا نهاده خواهند شد.

این تراک ها که ظرفیت یک تن دارند ، بیشتر برای عده ای از مشتریان خاص اروپایی، استرالیا، آفریقای جنوبی و امریکای لاتین ساخته می‌شوند اما با این حال مرسدس تأکید می‌کند که وانت این شرکت از ویژگی‌های متمایزی متناسب با نام تجاری آن برخوردار خواهد بود و این یعنی ویژگی‌های لوکس بالاتر و در عین حال قیمت بیشتر.

وانت‌های رنو وانت‌های مرسدس

در تاسیسات نیسان واقع در کوردوبای آرژانتین و بارسلونای اسپانیا ، قرار است که این خودروها تولید شوند . وانت نیسان قرار است که قبل از پایان این دهه وارد بازار شود ، اما احتمالاً وانت رنو بسیار زودتر روانه بازار گردد.

از طرف دیگر قرار است که خودروهای جمع و جور شهری اسمارت که متعلق به مرسدس است، شامل مدل دو درب فورتو و چهار درب فورفور با یک موتور الکتریکی در کارخانه رنو در فرانسه ساخته شوند. پیشرانه این خودرو همان پیشرانه رنو ZOE الکتریکی است. این نسخه الکتریکی اسمارت نیز اواخر سال 2016 روانه بازار خواهد شد.

همچنین ، اینفینیتی که برند زیر مجموعه نیسان است، مدل‌های جدیدی را روی پلتفرم یا پیشرانه‌های مرسدس تولید خواهد کرد از جمله اینفینیتی Q30 هاچ بک که اخیراً در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد.

وانت‌های مرسدس و رنو وانت‌های مرسدس و رنو

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی