پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اینفینیتی QX50 جدید

اینفینیتی QX50 جدید ،با همان قیمت قبلی کشیده تر می شود

اینفینیتی QX50 جدید ، مانند نسخه قبلی که درچین ارائه شده بود، فاصله محوری QX50 به میزان ۸۱ میلی‌متر افزایش داشته و این در حالی است که طول کلی خودرو ۱۱۴ میلی‌متر افزوده شده است.همچنین ۲۰ میلی‌متر نیز به ارتفاع آن اضافه شده است.این افزایش ابعاد باعث شده است تا حداقل ۲۳۵ لیتر به فضای […]

javankhodro
چهارشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۴

اینفینیتی QX50 جدید ، مانند نسخه قبلی که درچین ارائه شده بود، فاصله محوری QX50 به میزان ۸۱ میلی‌متر افزایش داشته و این در حالی است که طول کلی خودرو ۱۱۴ میلی‌متر افزوده شده است.همچنین ۲۰ میلی‌متر نیز به ارتفاع آن اضافه شده است.این افزایش ابعاد باعث شده است تا حداقل ۲۳۵ لیتر به فضای داخلی کابین QX50 اضافه شود ، که به فضای بیشتر پاها و زانوها در صندلی‌های عقب به ترتیب، به میزان ۱۰۹ و ۹۹ میلی‌متر اختصاص داده شده است.

اینفینیتی QX50 جدید اینفینیتی QX50 جدید

همچنین اینفینیتی در طراحی بیرونی ، با استفاده از یک طرح چرخ‌های ۱۹ اینچی تغییر ایجاد کرده است.در همین حال، با استفاده از المان‌های طراحی سایر مدل‌های حاضر در خط تولید، تلاش شده تا ظاهر پیوسته‌تری برای QX50 ایجاد شود.

اینفینیتی، در تمامی مدل هایش از یک سانروف استاندارد در کنار گرم‌کن صندلی‌ها استفاده کرده است. ضمن اینکه مشتریان در مدل ۲۰۱۶ از QX50 می‌توانند رنگ جدید آبی روشن (Hagane Blue) را نیز انتخاب کنند.

اینفینیتی QX50 جدید

 اینفینیتی ، برای جذابیت بیشترپکیج‌هایی مانند «پرمیوم» ، نزدیک به ۱۷۰۰ دلار به تجهیزات استاندارد  خود اضافه کرد.پکیج پرمیوم با هزینه‌ای برابر ۵۰۰ دلار مواردی چون یک سیستم صوتی Bose با ۱۱ اسپیکر، سیستم پیشرفته کنترل هوا، تریم داخلی «مپل»، ریل سقفی آلومینیومی را به QX50 اضافه می‌کند. دیگر آپشن‌ها شامل پکیج‌های «پرمیوم پلاس»، «دولوکس تورینگ» و «تکنولوژی» می‌شوند.

اینفینیتی QX50 جدید

علی‌رغم افزایش فاصله محوری و تجدیدنظر کلی در طراحی بیرونی QX50، اینفینیتی قبل از اضافه‌شدن هزینه ۹۹۵ دلاری تحویل در مقصد، این شاسی‌بلند لوکس مدل ۲۰۱۶ را به میزان ۳۴۴۵۰ دلار قیمت‌گذاری کرده است ، قیمتی که دقیقاً برابر مدل ۲۰۱۵ است.قیمت‌ اینفینیتی QX50 از ۳۵ هزار و ۴۴۵ دلار برای مدل RWD شروع می‌شود و این در حالی است که قیمت تمام‌شده QX50 AWD مدل ۲۰۱۶ پس از اضافه‌شدن هزینه تحویل، به ۳۶۹۴۵ دلار می‌رسد.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی