وضعیت مناسب قطعات یدکی محصولات شرکت مدیران خودرو

با توجه به شرایط سخت فعلی یکی از دغدغه های خریداران هر محصول وارداتی یا مونتاژی وجود قطعات یدکی آنها در بازار است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

با توجه به شرایط سخت فعلی یکی از دغدغه های خریداران هر محصول وجود قطعات یدکی آنها در بازار است، مشکلی که برای بسیاری از خودروهای وارداتی و برخی مونتاژی هایی که تولید آنها متوقف شده است پیش آمده، اما شرکت مدیران خودرو در حال حاضر فعالترین شرکت خودروسازی در بخش خصوصی است، که جدا از بحث عرضه محصولات خود به صورت مناسب و به موقع در بحث تامین قطعات یدکی نیز تمهیدات ویژه ایی را اندیشیده است.

افزایش سطح موجودی انبار قطعات یدکی

شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو به منظور مواجهه با مشکلات کمبود قطعات ناشی از تحریم های احتمالی سیستم بانکی و حمل و نقل با همکاری شرکت چری اقدام به تامین قطعات مورد نیاز شبکه نمایندگان و مشتریان خود با در نظر گرفتن ذخیره احتیاطی 9 ماهه نموده است.

هم اکنون سطح موجودی انبارهای قطعات یدکی این شرکت در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته به 2 برابر رسیده که علیرغم خواب سرمایه و هزینه های سرشار ، حمایت مدیریت ارشد این سازمان را بمنظور کسب رضایت مشتریان بدنبال داشته است.

توسعه شبکه فروشگاهی قطعات یدکی

با توجه به افزایش نرخ تامین قطعات در بخش خدمات ، بمنظور سهولت دسترسی مشتریان به قطعات اورجینال ، افزایش سهم بازار ، جلوگیری از افزایش قیمت بی رویه قطعات در بازار و سوء استفاده سودجویان ،این شرکت اقدام به توسعه شبکه فروشگاهی خود نموده است.

در حال حاضر 30 فروشگاه در سطح کشور فعال بوده که این تعداد تا پایان سال جاری ، به 40 عدد افزایش خواهد یافت. این تعداد ،2 برابر تعداد فروشگاههای این شرکت در سال 1397 است.

انتهای پیام/

شرایط فروش محصولات مدیران خودرو اعلام شد

عرضه دوباره آریزو 6 به بازار

خودرو X33 مدیران خودرو را با اقساط 60 ماه بخرید

انفجار بمب های بی صدا!/ بازار خودرو بار دیگر شارژ می شود

4 امین سال حضور چری تیگو 5 در بازار ایران

خودروسازان کرمانی در مقابل مشکلات ایستاده اند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!