پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاکسی

نرخ کرایه تاکسی هیچ تغییری نخواهد کرد

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نرخ کرایه تاکسی تغییر نخواهد کرد اما به منظور حمایت از تاکسیداران حمایت هایی در نظر گرفته شده است. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو یوسف حجت سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در ارتباط با نرخ کرایه‌های تاکسی و گلایه‌مندی‌ هایی که در این زمینه […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۲ دی ۱۳۹۸

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نرخ کرایه تاکسی تغییر نخواهد کرد اما به منظور حمایت از تاکسیداران حمایت هایی در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

یوسف حجت سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در ارتباط با نرخ کرایه‌های تاکسی و گلایه‌مندی‌ هایی که در این زمینه از سوی رانندگان تاکسی وجود دارد تصریح کرد: در کوتاه‌مدت بنایی بر تغییر نرخ کرایه‌ها نداریم.

وی در این راستا اشاره کرد: شرایط کشور به صورتی نیست که افزایش نرخ داشته باشیم ولی در بلندمدت با توجه به شرایط تورمی قیمت‌ها احتمال تعدیل نرخ وجود دارد.

این مقام مسئول بیان کرد: فعلاً نرخ کرایه تاکسی تغییر نمی‌کند و برای حمایت از رانندگان تاکسی تلاش شده که تسهیلاتی برای آنها در نظر گرفته شود.

حجت درباره فرخوان انجام شده جهت انتصاب مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: به دلیل استعفای معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران این موضوع با تأخیر همراه شد ولی تا هفته آینده تکلیف نهایی می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: فارس

تجدید نظر در سهمیه سوخت تاکسی‌های بنزین سوز شاغل در فرودگاه امام

لزوم حمایت دولت از حمل و نقل عمومی/ سهمیه بنزین تاکسی ها باید افزایش پیدا کند

بازپرداخت وام 50 میلیونی تاکسیرانی چقدر است؟

هیچ گونه تصمیمی برای افزایش کرایه تاکسی گرفته نشده است

بهره برداری از پایانه شهید چراغی

رشد مسافر تاکسی پایتخت

پرداخت 50 درصدی حق بیمه تاکسیداران

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی