آمیکو به ناوگان شرکت انتقال گاز پیوست/ دور ایران با 80 آسنا!

مراسم تحویل 80 دستگاه پیکاپ آسنا به شرکت انتقال گاز ایران در کارخانه آمیکو واقع در منطقه آزاد جلفا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

طی مراسمی در روز پنجم دی ماه در کارخانه آمیکو، 80 دستگاه پیکاپ آسنا به نمایندگان شرکت انتقال گاز ایران تحویل داده شد. در این مراسم مدیران شرکت انتقال گاز ایران ضمن تحویل ناوگان هشتاد دستگاهی خودروهای جدید این شرکت، از خطوط تولید شرکت ارس خودرو دیزل ( صنایع خودرویی آمیکو) و توانمندی های این شرکت در حوزه تامین نیازهای داخلی بازدید کردند.

آمیکو-شرکت گاز

وحید محمدی مدیر فروش آمیکو در این خصوص گفت: یکی از نیازهای مهم صنایع نفت و گاز در ایران ناوگان خودروهای لجستیکی برای انتقال تجهیزات و متخصصی به مناطق مختلف کشور است.

وی ادامه داد: خوشبختانه نگاه شرکت انتقال گاز ایران و در کل وزارت نفت برای تامین نیاز های خود از داخل باعث شده است وزارت نفت در حوزه های مختلف از پیشتازان داخلی سازی و حمایت از صنایع داخلی باشد.

آمیکو-شرکت گاز

مدیر فروش آمیکو افزود: از این رو شرکت گاز ایران با توجه به نیازهای خود خودروهای پیکاپ مختلف تولید داخل را مورد تست و ارزیابی قرار داد و خوشبختانه آمیکو آسنا توانست از آزمون های سخت این شرکت سربلند بیرون بیاید.

محمدی تصریح کرد: به دلیل فعالیت های شرکت انتقال گاز ایران در اقلیم های مختلف، خودروهای مورد استفاده این شرکت باید توانایی های Heavy Duty ( سخت کار) داشته باشند و مهندسی محصول پیکاپ آسنا دقیقا با همین نگاه انجام گرفته است

آمیکو-شرکت گاز.

وی در خصوص آزمون های انجام شده توسط شرکت انتقال گاز ایران روی خودروی آسنا نیز گفت: این خودرو 5 هزار کیلومتر در 4 اقلیم مختلف کشور با حدود 1 تن بار مورد ارزیابی قرار گرفته است و توانسته تست های durability test ( آزمون دوام)، reliability testing ( تست قابلیت اطمینان) و Performans Test ( تست عملکرد) را با موفقیت پشت سر بگذارد.

وی خاطر نشان کرد: البته آسنا به عنوان اولین خودرویی تولید داخل توانسته بود حدود 2 سال قبل استانداردهای 85 گانه را پاس کند و ضمنا این خودرو آزمون های استانداردی موسسه TUV آلمان را نیز قبلا دریافت کرده بود.

آمیکو-شرکت گاز

محمدی ادامه داد: وقتی خودرویی آزمون های سخت شرکت هایی چون انتقال گاز ایران را با موفقیت پشت سر می گذارد، در واقع باید گفت مشتریان عادی می توانند با حصول اطمینان از کیفیت محصول اقدام به خرید آن کنند.

مدیر فروش شرکت آمیکو در پایان افزود: آمیکو به زودی طرح فروش پیکاپ آسنا برای مشتریان بازار را نیز اجرا خواهد کرد و قصد دارد با افزایش تولید این خودرو نیاز بازار را به خودروهای فول سایز و با دوام پیکاپ مرتفع کند.

 

معاونت كيفيت آميكو در گفت و گو با جوان خودرو؛ كيفيت در زنجيره تامين، اولويت آميكو است

عبور داخلی سازی آسنا از مرز 27 درصد/ سهم قابل توجه آمیکو از بازار خودروهای تجاری استان هرمزگان

آمیکو در پایتخت دریایی ایران / نمایشگاه بین المللی دریایی ایران در بندرعباس

حضور آمیکو در نمایشگاه بین المللی دریایی بندرعباس

دوره های آموزشی آمیکو به بخش سیستم تعلیق رسید

عملکرد موفق آمیکو دست رَدی بر سینه شایعات/ چشم انداز چند ساله، چراغ راه آمیکو شده است

برگزاری دوره آموزشی آمیکو با موضوع موتور محصولات 2640 و 3840

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!