پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاکسی

الزام برخورداری تاکسی داران از پروانه هوشمند

به گفته سرپرست معاونت نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تاکسی های فاقد پروانه هوشمند برخورد خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو سید امیر هنجن سرپرست معاونت نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص برخورد با تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند اظهار کرد: طرح شناسایی و برخورد با تاکسی های […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۹ دی ۱۳۹۸

به گفته سرپرست معاونت نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تاکسی های فاقد پروانه هوشمند برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سید امیر هنجن سرپرست معاونت نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص برخورد با تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند اظهار کرد: طرح شناسایی و برخورد با تاکسی های فاقد پروانه تاکسیرانی به منظور ساماندهی و قانونمندی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران به اجرا درآمده است که فاز عملیاتی این طرح به زودی آغاز می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه پروانه هوشمند تاکسیرانی معتبر، لازمه این شغل است ادامه داد: در مرحله اولیه طرح، از مراجع مرتبط از جمله دارایی، بیمه خودرو، عوارض ملک، ثبت احوال و… استعلام های لازم انجام شده و بانک اطلاعاتی از تاکسیرانانی که فاقد پروانه تاکسیرانی معتبر هستند، تشکیل شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در فاز عملیاتی طرح، تیم های نظارت میدانی در مسیرهای پرتردد تاکسی های فاقد پروانه تاکسیرانی مستقر می شوند، گفت: در این بررسی میدانی، تاکسیرانان فاقد پروانه تاکسیرانی معتبر که دارای مدارک مالکیت خودرو هستند از افرادی که این مدارک را ندارند، جداسازی می شود.

سرپرست معاونت نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران بیان کرد: با راهنمایی تیم های نظارتی، فرآیند تمدید و یا صدور پروانه تاکسیرانی برای تاکسیرانان دارای مدارک مالکیت خودرو آغاز می شود و از تردد تاکسیرانان فاقد مدارک مالکیت خودرو جلوگیری و به پارکینگ هدایت می شوند.

وی گفت: پروانه هوشمند تاکسیرانی از مدارک مهم تاکسیران به شمار می رود و بایستی دقت کنند تا مدت اعتبار پروانه منقضی نشود.

انتهای پیام/ منبع: فارس

771 نفر از تاکسیداران تسهیلات 50 میلیونی خود را دریافت کرده اند

تجدید نظر در سهمیه سوخت تاکسی‌های بنزین سوز شاغل در فرودگاه امام

تمامی خودروهای عمومی کمک بلاعوض برای دوگانه سوز شدن دریافت می کنند

همکاری 3 سازمان برای کاهش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی

بازپرداخت وام 50 میلیونی تاکسیرانی چقدر است؟

هیچ گونه تصمیمی برای افزایش کرایه تاکسی گرفته نشده است

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی