دناپلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود

خط تمام رباتیک سیتم تعویض دنده کابلی برای گیربکس دستی با ظرفیت ۳ هزار دستگاه در روز با حضور مديرعامل ايران خودرو در شرکت یوره پارت افتتاح شد. همچنين خط توليد تسمه تايم دينام با ظرفيت توليد 8 هزار حلقه در روز در همين شركت به بهره برداري رسيد كه اين ظرفيت تا 20 هزار حلقه قابل افزايش است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمودرضا صمدی مدیر عامل شرکت یوژه پارت آريا در مراسم افتتاح اين دو خط توليد گفت: این شرکت در راستای بهبود و به‌روز‌آوری ماژول تعویض دنده برای اولین بار در کشور موفق به داخلی‌سازی سیستم‌های تعویض دنده کابلی برای گیربکس‌های دستی و اتوماتیک شد.

وی افزود: به علت استفاده از تکنولوژی قدیم، تعویض دنده با اهرم‌بندی میله‌ای سبب انتقال تمامی ارتعاشات موتور و گیربکس به داخل کابین مي‌شد.

صمدی خاطرنشان كرد: با استفاده از تکنولوژی کابلی مشکلات مربوط این ارتعاشات کاملا برطرف و عملیات تعویض دنده برای راننده با راحتی و ایمنی بیش‌تر انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت یوژه پارت آريا تصریح کرد: برای راه‌اندازی اين خط تولید، ۸۰۰ هزار دلار سرمايه گذاري ارزي و همچنين 40 ميليارد سرمايه گذراي ريالي صورت گرفته است.
صمدی افزود: این سیتم تعویض دنده کابلی در خودرو دنا پلاس استفاده می شود.

گفتني است، فعاليت اصلي شرکت یوژه پارت در زمینه طراحی، تولید و داخلی‌سازی مجموعه‌های سوخت‌رسانی و تسمه‌های دینام و تایم، مجموعه تسمه سفت کن‌های مکانیکی و هرزگرد است .

نايب رئيس هيات مديره و قائم مقام اجرايي ايران خودرو و مديرعامل ساپكو، مديرعامل ايران خودرو را در اين مراسم همراهي كردند.

انتهای پیام/

بهره برداري از آزمايشگاه تخصصی كاتاليست

افتتاح خط تولید سنگ توپی بلبرینگ ۴۰۵

آغاز پیش فروش دنا پلاس توربو از امروز

پيام تبريك مديرعامل ايران خودرو به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارك فجر

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!