حضور کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه برای کمک به افزایش سطح بومی سازی قطعات خودرو

کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۹۸ محصولات خود را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت صنایع تولیدی کروز با هدف استفاده از توانمندی های شرکت‌های دانش‌بنیان، نمایش محصولات بومی سازی شده جدید، افزایش سطح داخلی سازی قطعات و در نهایت کمک به اشتغال و رونق تولید در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو حضور خواهد یافت.

کروز در این گردهمایی که روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه و هم‌زمان با ایام بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، قطعات و مواد اولیه خودکفا نشده و موجود در لیست تامین از منابع خارجی و قطعات تسهیل کننده مسیر خودکفایی را برای ساخت توسط شرکت‌های دانش بنیان و فن‌آور و علاقه‌مندان به صنعت خودرو به نمایش می‌گذارد.

این نیازمندی‌ها شامل حوزه‌های پنج گانه مگاماژول بدنه، مجموعه‌ها و قطعات استاندارد، مگاماژول شاسی و تعلیق، مگاماژول قوای محرکه، مگاماژول تزئینات داخلی و خارجی و مگاماژول برق و الکترونیک می‌شود. افزون بر این مواد اولیه، قالب و ابزار و تجهیزات تست صحه‌گذاری از دیگر نیازمندی‌ها در این حوزه است.

گفتنی است؛ کروز همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آور را از ارکان تحقق اهداف خودکفایی و توسعه خود قرار داده است و در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۹۸، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶ در محل سالن همایش های شرکت ساپکو پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان این صنعت خواهد بود.

انتهای پیام/

گروه قطعه سازی کروز لوح زرین شرکت نوآور محصول برتر ایرانی را دریافت کرد

تامین نیاز چراغ خودروسازان توسط کروز با استفاده تجهیزات با کیفیت و های تک

کروز توانسته با استفاده از دانش نخبگان بسیاری از قطعات خودرو را بومی سازی کند

کروز یک الگوی مطلوب از فکر ناب ایرانی است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!