پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خدمات امدادی گروه بهمن در سالی که گذشت چه بودند

گروه بهمن در سال 98 جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود، طرح های امدادی و خدمات پس از فروش بسیاری را انجام داد. این طرح ها قابل استفاده برای دارندگان خودروهای این شرکت در نمایندگی های منتخب سطح کشور بود. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو در تعطیلات نوروز سال گذشته گروه بهمن با همکاری […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۴ فروردین ۱۳۹۹

گروه بهمن در سال 98 جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود، طرح های امدادی و خدمات پس از فروش بسیاری را انجام داد. این طرح ها قابل استفاده برای دارندگان خودروهای این شرکت در نمایندگی های منتخب سطح کشور بود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

در تعطیلات نوروز سال گذشته گروه بهمن با همکاری شبکه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، بزرگترین خدمات امداد جاده ای را برای خدمت رسانی به مشتریان خود ارائه کرد. تعمیرکاران آموزش دیده با رعایت نکات ایمنی در جاده ها و خودروهای امدادی در همه شهرهای کشور به صورت 24 ساعته به خدمت رسانی مشغول بودند. در این ایام شاهد بارندگی شدید و وقوع سیل در سراسر کشور به ویژه استان گلستان، لرستان و فارس بودیم که با آماده باش کلیه واحد های امداد رسانی و نمایندگی های مجاز، تسهیلات ویژه برای تعمیر خودروهای آسیب دیده در این مناطق در نظر گرفته شد. در نهایت حاصل این طرح امداد، رضایتمندی 83 درصدی مشتریان گروه بهمن و همچنین کاهش میانگین زمان انتظار برای دریافت خدمات امدادی نسبت به سال قبل بود.

سازمان خدمات پس از فروش بهمن در خرداد ماه، به مناسبت مراسم سالگرد ارتحال امام خميني (ره)، جهت رفاه حال زائران و مسافران طرح خدمات امدادي ويژه اي را از سالروز ارتحال امام خمینی (ره) تا عید سعید فطر با استقرار 4 ایستگاه شبانه روزي در محورها و بزرگراه های منتهی به حرم مطهر اقدام کرد. همچنين تعمیرگاه مركزي بهمن به صورت كشيك در روزهای این طرح آماده ارائه خدمات به مشتریان بود. خدمات امدادي چون رفع عیب در محل ، عیب یابی از خودروهای مشتریان ، سوخت رسانی ، خدمت تعویض زاپاس و امداد رسانی به خودروهای در راه مانده برای كليه محصولات شرکت بهمن موتور در محدوده حرم مطهر امام خميني (ره) در ایام یاد شده رايگان بود.

از دیگر دستاوردهای گروه بهمن راه اندازی “موبایل سرویس” است که از شهریور ماه سال گذشته جهت ارائه خدمات به مشتریان در محل مورد نظر آن ها اجرایی شد. در این طرح بسیاری از خدماتی که پیش از این از طریق مراجعه حضوری مشتریان به شبکه نمایندگی های مجاز این شرکت امکان پذیر بود، هم اکنون از طریق موبایل سرویس در دسترس مشتریان است. این روزها با شیوع بیماری کرونا و توصیه مراجع بهداشتی در خصوص کاهش تردد در سطح شهر، مشتریان گروه بهمن می توانند با استفاده از خدمات موبایل سرویس، ریسک ابتلا به این ویروس را کاهش داده و در عین حال سهم موثری در قطع زنجیره انتقال این بیماری داشته باشند.

از دیگر اقدامات خدمات پس از فروش می توان به ارائه خدمات امدادی در ایام سوگواری اربعین حسینی به زائران کربلای معلی در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی کشور به عراق اشاره کرد. این طرح با همکاری نمایندگی های منتخب استان های کردستان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه، همدان و تیم های امدادی مستقر درمرزهای خروجی و ناوگان امداد کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران اجرا شد. خدمات درون تعمیرگاهی در نمایندگی های منتخب، امداد در محل، حمل خودرو، سوخت رسانی، تعویض زاپاس از جمله خدمات قابل ارائه در این طرح بود و مشتریان گروه بهمن با ارائه پاسپورت خود خدمات امداد را در مسیرهای یاد شده به صورت رایگان دریافت کردند.

گروه بهمن در آذر ماه سال 98 میزبان نشست هم اندیشی مدیران عامل خدمات پس از فروش شرکت های خودروسازی کشور بود. این جلسه با هدف ارائه گزارش عملکرد هیات انجمن خدمات پس از فروش در پاییز 98، ارائه پیشنهادات جدید در دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش در صنعت خودروسازی و بهبود فعالیت های انجمن برگزار شد.

در فصل زمستان سال گذشته اغلب شهرهای کشور شاهد کیفیت هوای ناسالم و وضعیت خطرناک بودند. خودروهای سواری نقش به سزایی در افزایش سطح آلودگی هوا در شهر ها دارند و در همین راستا سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن به عنوان شرکتی پیشرو در این امر، طرح پانزده روزه “هوای پاک” در راستای کمک به کاهش آلودگی هوا در نیمه دوم دی ماه به مشتریان خود ارائه کرد. طرح هوای پاک در نمایندگی های منتخب گروه بهمن برای کمک به کاهش آلودگی هوا به اجرا درآمد.
آخرین طرح ارائه شده در سال گذشته گروه بهمن، به مناسبت شصت و هفتمین سالگرد تاسیس و به پاس قدردانی از همیاری مشتریان در این سال ها، با عنوان طرح “استقبال از بهار” از 15 بهمن ماه به مدت 20 روز در نمایندگی های سطح کشور و همچنین نمایندگی مرکزی اجرا شد.

گفتنی است طبق نظرسنجی های صورت گرفته در هر طرح، مشتریان گروه بهمن نسبت به استفاده از طرح مذکور نهایت رضایت را داشته اند و همچنین به طور کلی زمان ارائه خدمات کاهش چشمگیری داشته است. گروه بهمن در هیچ طرحی با کمبود قطعه و یا خدمت مورد نیاز همراه نبود و به منظور رفاه بیشتر مشتریان ارائه خدماتی بیشتر را در سال جدید در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام/

بهمن موتور بیشترین کیفیت در محصولات خود بین خودروسازان را داراست

بهمن دیزل با افزایش ظرفیت تولید شیلر به استقبال از بهار می رود

گروه بهمن امسال طرح امداد جاده ای ویژه نوروز را اجرا نخواهد کرد

خدمات غیر حضوری گروه بهمن برای پیشگیری از بیماری کرونا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی