تغيير در خطوط توليد سايپا باهدف حفظ فاصله فردی کارکنان/ کاهش نيروی انسانی توليد در هر شيفت کاری سايپا

معاون مهندسي سايپا از اعمال تغييرات کاري در تمامي خطوط توليد در سايت‌هاي مختلف گروه باهدف رعايت فاصله فردي بين کارکنان تا زمان پایان اپیدمی ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پرويز آفتاب‌سوار گفت: با دستور و تاکید مدیرعامل گروه سایپا و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و نیز صیانت از سلامت کارکنان و سرمایه‌های انسانی گروه سایپا برای نخستین بار تغییراتی در خطوط تولید در سايت‌هاي مختلف گروه سایپا باهدف رعايت فاصله فردي بين کارکنان در حین کار تا زمان پایان اپیدمی ویروس کرونا صورت گرفته است.

وی افزود: در فاز نخست، شروع فعاليت خطوط توليد سايپا در يک شيفت و با حضور ۲۵ تا ۳۰ درصد نيروي انساني به صورت چرخشي خواهد بود.

معاون مهندسی سایپا ادامه داد: فاصله‌گذاري فردي به‌گونه‌اي است که در هر ايستگاه توليدي به طور ميانگين دو نفر با رعايت حريم فردي حضور خواهند داشت تا ضريب سلامتي و ايمني کارکنان حفظ شود.

به‌گفته وي با اين طراحي ضمن كاهش ظرفيت توليد سايپا كه امكان اجراي طرح فاصله گذاري را ميسر خواهد كرد، كاهش ساعات كاري نيز جهت حضور كمتر كاركنان در محل كار اجرا گرديده است.

آفتاب‌سوار يادآور شد: برنامه ايجاد فاصله فردي در گروه به‌موازات رعايت بهداشت فردي، تجهيز نيروها به اقلام حفاظتي نظير ماسک و دستکش و همچنين پاک‌سازي و ضدعفوني مداوم محيط کار به‌اجرا درآمده و تا پایان اپیدمی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

وي گفت: در گام‌هاي بعدي و پس از حصول اطمينان نسبت به حفظ سلامتي نيروي انساني، ظرفيت خطوط گروه سايپا با رعايت شرايط ذكر شده فوق افزايش خواهد يافت.

معاون مهندسي سايپا تاکيد کرد: حفظ سلامت کارکنان به عنوان سرمایه‌های انسانی شرکت، مهم‌ترين اولويت مدیران گروه سايپا در مسير توليد خواهد بود و تلاش خواهيم کرد خطوط با حضور بهینه و ایمن نيروي انساني به فعاليت خود ادامه دهند.

انتهای پیام/

شرکت‌های خودروسازِ گروه سایپا لوگوی خود را تغییر دادند

توزیع روزانه ده هزار ماسک رایگان و ضدعفونی در منطقه ۲۱ تهران

بیش از 863 هزار دستگاه خودرو در سال 98 تولید شده است

۱۹ اقدام ویژه ضدکرونائی سایپا برای آغاز تولید در سال جدید

خدمات در محل امداد خودرو سایپا رایگان است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!