پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

لوگو-hyundai-building_ساختمان_هیوندای

افزایش صادرات هیوندای به خاورمیانه

مدیر روابط خارجی واحد روسیه شرکت هیوندای اعلام کرد، بر اساس سیاست‌های این خودروساز کره‌ای، افزایش صادرات هیوندای به خارومیانه به واسطه واحد تولیدی هیوندای در روسیه انجام می شود. به گزارش راشاتودی، ویکتور واسیلیوف،  مدیر بخش روابط خارجی واحد روسیه شرکت خودروسازی هیوندای کره به تازگی از برنامه این واحد برای گسترش صادرات خودروهای تولیدی […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۴

مدیر روابط خارجی واحد روسیه شرکت هیوندای اعلام کرد، بر اساس سیاست‌های این خودروساز کره‌ای، افزایش صادرات هیوندای به خارومیانه به واسطه واحد تولیدی هیوندای در روسیه انجام می شود.

به گزارش راشاتودی، ویکتور واسیلیوف،  مدیر بخش روابط خارجی واحد روسیه شرکت خودروسازی هیوندای کره به تازگی از برنامه این واحد برای گسترش صادرات خودروهای تولیدی خود به خاورمیانه خبر داده است.

بر این اساس این شرکت از ماه آگوست، صادرات مدل هیوندای سولاریس را به لبنان و مصر آغاز کرده است و تا سال 2016 تعداد 4 هزار دستگاه از این خودرو را به این دو کشور صادر خواهد کرد.

واحد تولیدی هیوندای در سنت پترزبورگ روسیه تولیدات این شرکت کره ای را از سال 2011 به کشورهای آسیای میانه نظیر قزاقستان، بلاروس، آذربایجان، اوکراین، ارمنستان، مولداوی و قرقیزستان صادر می‌کند.

بر اساس برنامه هیوندای کره، واحد تولیدی این شرکت در روسیه سالانه 228 هزار دستگاه خودرو تولید خواهد کرد.

منبع: ایران جیب

خودروهایی ارزان با حداقل 400 اسب بخار قدرت

آوانت ، نسل جدید هیوندای الانترا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی