بازدید معاون وزیر کشور از بهمن دیزل / عرضه محصولات با کیفیت داخلی سازی شده در شرایط تحریمی مایه افتخار است

معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به همراه دکتر هدایت الله جمالی پور استاندار، دکتر عزیز الله افضلی رییس سازمان صمت استان قزوین و جمعی از مسئولان از شرکت بهمن دیزل بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به همراه دکتر هدایت الله جمالی پور استاندار، دکتر عزیز الله افضلی رییس سازمان صمت استان قزوین و جمعی از مسئولان از شرکت بهمن دیزل با ظرفیت اسمی تولید سالانه ۴۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه انواع کامیونت، مینی بوس و … با اشتغال ۵۷۳ نفر بازدید کردند.

در این بازدید که بیست و پنجم خرداد ماه برگزارشد، دکتر بابک دین پرست و هیات همراه ضمن دیدار با مدیرعامل و بازدید از بخش های متفاوت بهمن دیزل، در جمع مدیران این شرکت حاضر شد و راهکارهای لازم برای بهبود شرایط و رونق تولید در این مجموعه مورد تبادل نظر قرار گرفت.

دین پرست در این دیدار در خصوص اهمیت صنعت خودرو گفت: خودروسازی در کشور جزء صنایع قدیمی و پیشران در توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود و هر گونه ضربه به این صنعت، خود بخود سایر بخش های صنعتی کشور را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و تحریم شدن مستقیم آن به این دلیل است.

گزارش خودرو

معاون وزیر کشور ضمن اعلام رضایت از طرح های توسعه ای گروه بهمن اظهار کرد: بهمن دیزل در شرایط تحریمی موجود با پیگیری جدی سهامداران و مدیران مجموعه و تامین قطعات مورد نیاز تولید، محصولات با کیفیت داخلی سازی شده تولید می کند که این فعالیت ارزشمند و مایه افتخار است.

دین پرست افزود: بهمن دیزل بایستی با فعال کردن تمام ظرفیت ها از جمله؛ تقویت ظرفیت صادراتی محصولات تولیدی، برنامه ریزی در جهت اقدامات توسعه ای و تلاش در جهت طراحی و تولید محصولات نوین، فعالیت خود را گسترده تر سازد.

معاون هماهنگی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور در جریان بازدید از بزرگترین تولیدکننده خودروهای تجاری کشور ضمن آشنایی با برنامه ها و موانع تولید در بهمن دیزل اعلام کرد: در نشست مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد تسهیل به منظور بررسی مسائل اقتصادی استان قزوین، مشکلات اعلام شده بررسی می شود.

لازم به ذکر است در جریان این بازدید دکتر هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین نیز به همراه معاونین خود حضور داشت و دستورات لازم در مورد رفع موانع تولید در استان را به مسئولین مربوطه ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

فروش منظم بهمن موتور به منظور تنظیم بازار

بازدید مدیرعامل شهرک های صنعتی استان قزوین از کارخانه بهمن دیزل

کاربری آتش نشانی، دستاورد دیگر بهمن دیزل در سال 98

بهمن دیزل با افزایش ظرفیت تولید شیلر به استقبال از بهار می رود

داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر، گام دیگر بهمن دیزل در راستای رونق تولید

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!