ام وی ام ایکس 33، شاسی بلندی اقتصادی و مطمئن

اگر به دنبال یک خودرو شاسی بلند شهری هستید که در کنار برخورداری از ظاهری به روز از کیفیت و قیمت مناسبی نیز بهره مند باشد ایکس 33 می تواند انتخاب مناسب و مطمئنی باشد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

قطعا در هنگام خرید یک خودرو برای مصارف روزانه و خانوادگی فاکتورهای گوناگونی مطرح هستند، اما آنچه ذهن مشتریان را بیش از هر چیز دیگر به خود مشغول می کند، بحث اقتصادی بودن و مطمئن بودن خودرو ( از لحاظ محصول و خدمات ) آن است که در کنار عواملی چون طراحی ، مباحث فنی و امکانات رفاهی و ایمنی سبب انتخاب محصول می شود.

در بازار خودرو ایران هم می توان نمونه موفق از این دست محصولات را ام وی ام ایکس 33 نامید.

قدیمی ترین شاسی بلند چینی بازار ایران که در سه نسخه، در طول یک دهه گذشته وارد بازار ایران شد و اکنون نسخه چهارم آن آماده ورود است.

ایکس 33 از دید مشتریان خودرویی با دوام بوده و در بازار نمونه های زیادی را می توان یافت که با کارکرد بالا ، همچنان در حال خدمت رسانی است.

خیلی ها ایکس 33 را شاسی بلندی اقتصادی اما با امکانات به روز می دانند. از سوی دیگر بر عکس دیگر شاسی بلندهای اقتصادی چهره آن بر حسب نیاز بازار تغییرات گوناگونی را به خود دیده و به روز شده است.

امروزه ایکس 33 از دید خریداران قابل اعتماد است به لحاظ دوام محصول و خدمات ، تمام نمایندگی ها و تعمیرکاران پس از 10 سال بر روی خودرو به لحاظ خدمات کاملا مسلط هستند و از سوی دیگر خود محصول آزمایشش را به خوبی پس داده است.

با قیمتی در حدود یک سدان متوسط یا حتی کمتر، خودرویی جادار و خانوادگی و شاسی بلند می خرید که با توجه به وضعیت جاده و راه های کشور استفاده از خودرو را برای شما راحت می کند.

موتور 2 لیتری پر قدرت این خودرو طراحی شده توسط شرکت AVL اتریش است که در طول 10 سال گذشته به خوبی دوام و کارایی خود را نشان داده است.

ایکس 33 ، در طول مدت حضور در بازار ایران ، خودرویی است که توانسته طیف وسیعی از مشتریان را به سمت خود جذب کند و به عنوان یک خودرو با دوام و قابل اعتماد مطرح شود.

حال نسل چهارم از این خودرو با گیربکس اتوماتیک و آپشن های جدید رفاهی و ایمنی می آید تا بتواند راه مدل های قبلی را ادامه دهد و به نیاز مشتریان برای داشتن یک شاسی بلند خانوادگی با قابلیت های شهری پاسخ دهد.

ایکس 33 نه تنها در ایران بلکه همه بازارهای صادراتی طرفدار دارد و توانسته در ارزیابی جی دی پاور در بازار چین در سگمنت خود بیشترین میزان رضایت را کسب کند و همواره سمبل اطمینان و کارایی باشد.

انتهای پیام/

مدیران خودرو موفق به کسب رتبه نخست برای پنجمین دوره متوالی در نحوه رسیدگی به شکایات رانندگی شد

آریزو 6، سدان شیک مدیران خودرو

ام وی ام ایکس 33 جدید مجهز به گیربکس اتوماتیک

معرفی مدل به روز شده ام وی ام ایکس 33

تیگو 5 مدیران خودرو ، شاسی بلندی جادار و مطمئن برای خانواده های ایرانی

چرا ام وی ام ایکس 33 در بازار ایران موفق بود؟

ام وی ام 315 ، هاچ بک ایمن و راحت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!