مدرن ترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو افتتاح شد

شرکت مدیران خودرو به عنوان یک شرکت  موفق در بحث توسعه شبکه نمایندگی های خود در بحث فروش و خدمات پس از فروش شناخته می شود. این شرکت در سالهای اخیر با توجه به توسعه برند و محصولات خود اقدامات گسترده ای را در این راستا انجام داده و طرح ارتقاء نمایندگی ها صورت گرفته است.  این ارتقاء که همواره مورد توجه بوده و حس  مثبتی را به مخاطب خود القاء می کند.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

اما آنچه اکنون به آن پرداخته می شود نکته ای جالب دارد و آن افتتاح  یک نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش با طراحی ، فضا و امکانات عالی بر طبق استانداردهای شرکت مدیران خودرو در شهر بروجن  با کد 278 ( اعتمادی) است.

مدرن ترین نمایندگی مدیران خودرو

به جرات می توان گفت مدرن ترین نمایندگی شرکت مدیران خودرو در شهر بروجن  ، استان چهارمحال بختیاری در فضایی به مساحت بیش از 2700 متر مربع احداث شده که کامل ترین امکانات و تجهیزات استاندارد تعمیرگاهی  و فضای لوکس و دلنشین فروش را مطابق با استانداردهای شرکت داراست. نمایندگی اعتمادی ( 278) سابقه درخشان و بلند مدتی در همکاری با مجموعه مدیران خودرو  از سال 1389 ، به مدت یک دهه دارد.

مدرن ترین نمایندگی مدیران خودرو

با توجه به  استقبال بالا از محصولات مدیران خودرو در سالهای اخیر چه در شهرهای بزرگ و چه در شهرهای کوچک و افزایش تعداد و تنوع محصولات،  مدیریت قوی و تلاش و کوشش برای پایداری در زمان تحریم ها و تهیه برنامه های توسعه با تمام مشکلات موجود و نگاه به آینده، مجموعه نمایندگان این برند را تشویق به ارائه خدمات بهتر و مناسب تر نموده است. که می توان به نمایندگی  اعتمادی ( کد 278 ) در شهر بروجن اشاره نمود.

گزارش خودرو

مدرن ترین نمایندگی مدیران خودرو

این نمایندگی بسیار مدرن با مجموعه ای از بهترین امکانات و کادر مجرب و آموزش دیده آماده انجام خدمات فروش و پس از فروش در بالاترین سطح و مطابق استانداردهای شرکت مدیران خودرو در شهر بروجن بوده که این حجم سرمایه گذاری و امکانات حتی در شهر کوچکی مثل بروجن در شرایط فعلی  می تواند نشان دهنده جدیت و عزم مدیران خودرو برای توسعه و پیشرفت و برنامه های گسترده آن در آینده و تعامل خوب و سازنده این برند با نمایندگی ها و اعتماد نمایندگی ها به شرکت مدیران خودرو نسبت به برنامه های توسعه و آینده درخشان این برند باشد.

مدرن ترین نمایندگی مدیران خودرو

نمایندگی 278 اعتمادی در شهر بروجن، در یکی از پر ترددترین مسیرهای مواصلاتی کشور که استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری را به استان اصفهان متصل می نماید واقع شده و در این مسیر این نمایندگی قابل رویت است که کلیه خودروهایی که از این مسیر عبور می کنند می توانند از خدمات این نمایندگی بهرمند شوند.

نمایندگی 278 را می توان سمبلی از برنامه ارتقاء شرکت مدیران خودرو برای آینده و گسترش  و ارتقاء شبکه فروش و خدمات آن دانست که با تعاملی درست و سازنده شکل گرفته است و به عنوان حرکتی ارزشمند ستود. که حاصل زحمات تیم  شبکه نمایندگی های شرکت مدیران خودرو و نماینده محترم 278 بروجن جناب آقای اعتمادی  بوده که نشان از آینده ای پر امید و مستمر دارد.

 

چگونه ام وی ام 315 پلاس بخریم؟

دوراهی ناگزیر!/ افزایش قیمت خودرو یا خاموشی چراغ خطوط تولید؟!

ام وی ام 315 پلاس، با جذابیت بیشتر به زودی در بازار

آریزو 6 مدیران خودرو، خودرویی با تکنولوژی روز

ام وی ام ایکس 33 جدید مجهز به گیربکس اتوماتیک

هاچ بک محبوب و کم مصرف بازار با سیستم انتقال قدرت اتوماتیک، می آید

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!