ارائه خدمات ویژه و سرویس ها بر اساس دستورالعمل های بهداشتی و مراقبتی در پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو در راستای مقابله با بیماری کرونا و کاهش انتشار ویروس کووید19، اقدام به ارائه خدمات ویژه و سرویس غیرحضوری با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و نظافتی در نمایشگاه ها و تعمیرگاه های خود نموده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت پرشیا خودرو از ابتدای شروع همه‌گیری بیماری کرونا اقدام به ارائه خدمات ویژه و رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی در تعمیرگاه ها و نمایندگی های رسمی فروش و خدمات پس از فروش خود نموده است. بر این اساس هنگام پذیرش خودرو برای انجام خدمات تعمیرگاهی ، پرسنل مربوطه با تجهیزات مخصوص، تمام بخش های خودرو را به صورت کامل ضدعفونی می نمایند و نقاط حساس را با کاور های پلاستیکی پوشانده می شود.

همچنین مشتریان محترم و صاحبان خودروهای ب‌ام‌و و مینی می توانند بدون نیاز به حضور در محل تعمیرگاه، درخواست خدمات غیرحضوری با خودروبر نموده و با خاطری آسوده باقی مراحل را به پرشیا خودرو بسپارند. همچنین خدمات در محل مشتریان با رعایت کلیه اصول بهداشتی انجام شده و خودرو در ایتدا و همچنین انتهای انجام خدمات، به طور کامل ضدعفونی و تحویل می گردد.

در سرویس خدمات VIP ، پس از تحویل گرفتن خودرو مشتری توسط خودروبر به تعمیرگاه انتقال می یابد. همچنین مشتریانی که به مراکز خدمات مراجعه نمایند، پس از پذیرش خودرو، توسط خودروهای ضدعفونی شده و با رعایت اصول بهداشتی به مقصد مورد نظرشان انتقال پیدا می کنند.

گزارش خودرو

همچنین شرکت پرشیا خودرو در محل تعمیرگاه مرکزی خود اقدام به ساخت و راه اندازی تونل ضدعفونی مخصوص بدنه خودرو نموده است و خودروها در ایتدای پذیرش و انتهای مرحله ترخیص وارد تونل شده و به صورت کامل ضدعفونی می شوند. نمونه کوچکتر این تونل برای ضدعفونی بدنی پرسنل تعمیرگاهی دفتر مرکزی استفاده می گردد.

علاقه‌مندان و مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به بخش نمایندگان در سایت Persiakhodro.ir مراجعه نموده یا با شماره تلفن 4591 (پیش شماره 021 تهران) تماس بگیرند.

انتهای پیام/

طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت مقرون به صرفه برند پرشیا ساین

سربازان تابستان!/ در بازار خودروهای دست دوم ب ام و Z4 بخریم یا پورشه باکستر ؟

افتتاح سه نمایندگی جدید فروش محصولات پرشیا خودرو

دریافت خدمات و قطعات ارزان تر با حفظ کیفیت در برند (( پرشیا ساین ))

پرشیا خودرو برترین شرکت در حوزه پاسخگویی به شکایات مشتریان در ارزیابی ISQI

خبر خوب برای مالکان خودروهای ب.ام.و و مینی در شمال و شمال شرق تهران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!