پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

هواپیما_ایران ایر_IranAir

آزاد سازی قیمت بلیط سبب گرانی آن نمی شود.

با آزاد سازی قیمت بلیط در سفرهای هوایی، بلیط هواپیما برخلاف انتظارات گران نمیشود. دبیر انجمن آژانس های هواپیمایی در مراسم آغاز بکار رسمی فلای دبی با بیان این مطلب گفت: ما از آزاد سازی قیمت ها در این حوزه دفاع می‌کنیم چراکه این اتفاق باعث برون رفت از شرایط بغرنج فعلی در این حوزه […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۴

با آزاد سازی قیمت بلیط در سفرهای هوایی، بلیط هواپیما برخلاف انتظارات گران نمیشود.

دبیر انجمن آژانس های هواپیمایی در مراسم آغاز بکار رسمی فلای دبی با بیان این مطلب گفت: ما از آزاد سازی قیمت ها در این حوزه دفاع می‌کنیم چراکه این اتفاق باعث برون رفت از شرایط بغرنج فعلی در این حوزه خواهد شد.

کرمانی با اشاره به این نکته که اصل رقابت در بازار باید جاری باشد، تاکید کرد: آزاد سازی قیمت ها یکی از خواسته های بخش خصوصی از پنج سال پیش تا امروز بوده که این نشان دهنده جلوتر بودن بخش خصوصی از دولت در اندیشه های اقتصادی است.

کرمانی حضور فلای دبی در ایران را در راستای ایجاد فضای رقابتی دانست و افزود: حضور یکی از جوانترین ناوگان های هوایی در ایران با در اختیار داشتن 50 هواپیمایی بوئینگ، سایر ایرلاین ها را به سمت بروز شدن و رقابت سوق میدهد.

وی با بیان این مطلب که در طول سال تنها ایام وفات و تولد است که قیمت بلیط دستخوش تغییرات زیاد می شود، گفت: هواپیما یک وسیله سفری لوکس است و قیمت و خدمات قابل ارایه در آن باید متناسب باشد.

آزادسازی قیمت بلیت هواپیما در آینده نزدیک

اعلام علت سقوط هواپیما ایران 140 در مرداد 93

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی