مقام اول مسابقات بین المللی مهارت های فروش توسط مدیران خودرو

اولین دوره مسابقات بین المللی مهارت های فروش شرکت چری اینترنشال برگزار و شرکت کنندگان ایرانی با کسب رتبه اول و سوم این دوره از مسابقات بعنوان گروه برتر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران اولین دوره مسابقات بین المللی مهارت های فروش شرکت چری اینترنشنال با حضور 32 شرکت کننده از کشور های ایران، روسیه، مصر، آرژانتین، امارات متحده عربی، شیلی، برزیل و پرو طی دو مرحله برگزار شد و نهایتا تیم اعزامی ایران توانست جایگاه اول و سوم را از آن خود و بعنوان برترین تیم این دوره از مسابقات معرفی شود. حامد طلاجوران (از نمایندگی 366 آسیا خودرو – تهران) جایگاه نخست، شرکت کنندگانی از کشور آرژانتین و مصر مقام دوم و در نهایت دانیال میررحیمی (از نمایندگی 145 میررحیمی – قزوین) و محمد شمس بابلی (از نمایندگی 288 بزرگ روشن – بابل) مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

مقام اول مسابقات بین المللی مهارت های فروش توسط مدیران خودرو1

گزارش خودرو

این دوره از مسابقات با هدف آموزش و افزایش مهارت های فروش و همچنین به اشتراک گذاری تجربیات کارشناسان فروش در حوزه مدیریت فروش برگزار شد. این رقابت طی دو مرحله عملی و تئوری و با شبیه سازی وضعیت حضور مشتری و همچنین طرح سوالاتی از چالش های مشتریان در موقعیت های مختلف اجرا شد که شرکت کنندگان به فراخور تجربیات و دانش خود به آنها پاسخ دادند.
پیش از این شرکت مدیران خودرو اولین دوره رقابت های مهارت های فروش را در هتل المیک تهران برگزار کرده بود که طی آن  از میان بیش از دویست و هفتاد شرکت کننده، 20 نفر از شرکت کنندگان بعنوان نفرات برتر معرفی و 5 نفر اول بریا رقایت های بین المللی به کشور چین اعزام شدند.

شانس برنده شدن ام وی ام 110 با خرید محصولات مدیران خودرو در شرایط فروش ماه رمضان

استفاده از ظرفیت تولیدکنندگان داخلی در توسعه خط تولید مدیران خودرو

افتتاح خطوط تولید جدید مدیران خودرو در ماههای آتی

سال نو، چهره نو / ام وی ام 110 با ترکیب رنگ جدید در سبد محصولات مدیران خودرو

جشن هفتمین سالگرد باشگاه هواداران مدیران خودرو برگزار شد + تصاویر

گزارش دومین قرعه کشی سفر به روسیه / 3 بانوی خوش شانس، برنده مدیران خودرو

بیسو تعمیرگاه تخصصی بهنام داتیس چری MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

تلگرام
نظر شما !!