مدیران خودرو مسابقه آنلاین ((فوتبالی شو)) را استارت زد

شرکت مدیران خودرو در نظر دارد این بار نیز با برگزاری یک مسابقه پیش بینی، سهم کوچکی در شادی و هیجان مسابقات جام ملت های آسیا و تیم ملی کشورمان داشته باشد.

باز هم فوتبال و باز هم مسابقاتی سراسر هیجان؛ هفدهمین دور مسابقات جام ملت‌های آسیا در حالی از دیروز آغاز شد که تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در این مسابقات حضور خواهد داشت و در دور مقدماتی به مصاف سه تیم آسیایی خواهد رفت. تیم‌های فوتبال یمن، ویتنام و عراق سه حریف مقدماتی ایران در این دور از رقابت خواهند بود.

شرکت مدیران خودرو در نظر دارد این بار نیز با برگزاری یک مسابقه پیش بینی، سهم کوچکی در شادی و هیجان این مسابقات و تیم ملی کشورمان داشته باشد. بر این اساس مسابقه آنلاین “فوتبالی شو” با شرایط مشخصی که در وبسایت این شرکت اعلام شده است از امروز یکشنبه 16 دی ماه آغاز خواهد شد. هر یک از هموطنان عزیز می‌توانند در این مسابقه پیش‌بینی هیجان انگیز شرکت کنند. شرکت مدیران خودرو اعلام کرده است در پایان برای کسانی که پیش‌بینی‌های درستی داشته باشند به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

گزارش خودرو

پیش از این نیز شرکت مدیران خودرو مسابقات مختلفی را در ارتباط با حوزه ورزش برگزار کرده بود. هیجان با جام جهانی 2018 روسیه آخرین تجربه این کمپین موفق است که طی آن تعدادی از خریداران خوش شانس محصولات برند MVM موفق به سفر روسیه شده بودند. در شرایطی که بیشتر شرکت‌ها در این شرایط کلیه فعالیت‌های مشتری محور خود را متوقف کرده اند شرکت مدیران خودرو می‌کوشد با اجرای کمپین‌های مختلف ارتباط خود را با مشتریان حفظ کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به وبسایت شرکت مدیران خودرو  مراجعه نمایند.

شرایط فروش ویژه مدیران خودرو به مناسب ولادت حضرت مسیح و سال نو میلادی

قیمت قطعی و تحویل فوری مدیران خودرو پاسخی در جهت تعادل بازار

تحویل به موقع محصولات مدیران خودرو در شرایط پیچیده فعلی

مشتریان به چه عواملی در خرید خودرو از یک شرکت اهمیت می دهند؟/ شفافیت در قیمت گذاری، مسیر صحیح مشتری مداری

فروش محصولات مدیران خودرو از امروز آغاز می شود + لیست قیمت های جدید

حضور 7 تیم فنی در گردهمایی ام وی ام 315 / گام استوار مدیران خودرو برای افزایش رضایت مشتریان

تعمیرگاه تخصصی بهنام سفرباتو داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!