خودرو تبدیل به کالایی برای سرمایه گذاری شده است

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه میزان تولید خودرو افزایش یافته بیان کرد: خودرو به جای اینکه وسیله استفاده باشد، تبدیل شده به وسیله ای برای سرمایه گذاری و فروش.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور، اظهار کرد: با همه لیاقت ها و شایستگی هایی که مدرس خیابانی داشت، رای نیاورد. ما نمی توانیم فردای همان روز، وزیری دیگر بدون مطالعه معرفی کنیم بلافاصله پس از آنکه مدرس خیابانی رای نیاورد بررسی را آغاز کردیم و از بین این سه نفر، یک نفر را هفته آینده معرفی می کنیم.

وی ادامه داد: رئیس جمهور به جهانگیری دستور داد و او مأمور شد تا گرانی ها را سامان دهد.

واعظی در رابطه با بازار خودرو گفت: تولید خودرو بالا رفته است اما خودرو به جای اینکه وسیله استفاده باشد، تبدیل شده به وسیله ای برای سرمایه گذاری و فروش. دستورالعمل داده ایم خودروسازان، خودرو را به کسانی بفروشد که نیازمند هستند و قبلا هم خودرو نخریده اند. باید جلوی دلال بازی را بگیریم و خودرو به کسانی برسد که نیازمند هستند.

گزارش خودرو

وی در رابطه با مکانیزم ماشه گفت: اعضای دولت بطور مدام این موضوع را دنبال می کنند زیرا این موضوع، هم پیروزی برای کشور است و هم به نوعی تیر آخر ترامپ است. آمریکا با وجود 15 عضو شورای امنیت، تنها مانده و هیچ کشوری با او همراه نشده است.

رئیس دفتر رئیس جمهور در رابطه اظهارات آمریکا مبنی بر اینکه ایران منتظر است تا پس از پیروزی من در انتخابات با آمریکا توافق کند، گفت: چگونه است که بعد سه سال و نیم به حرف آدمی که انقد حرف های بی ربط زده و خیال بافی کرده، باید اعتماد کرد. ترامپ در رقابت انتخاباتی عقب افتاده و فاصله اش با بایدن حدود ده درصد عقب است. طبیعی است که متوسل به هر ابزاری می‌شود بنابراین به کارهای پوپولیستی، روی آورده است.

رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص معرفی وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت گفت: این وزارت خانه در گذشته شامل 4 وزارت خانه می شد که البته نظر ما این است که جنس وزارت بازرگانی با صنعت متفاوت است. ما در دولت وزیری می خواهیم که ارزاق ، کالاهای مورد نیاز مردم و بازار را نمایندگی کند. وزیر صنعت گرفتار مسائل صنعت و معدن است و کمتر وقت می کند که به بازرگانی بپردازد. مخصوصا امسال که سال جهش تولید است و باید برای تحقق شعار سال تلاش بیشتری کند. متاسفانه وزیر پیشنهادی دولت در مجلس رای نیاورد. پس از رد شدن وزیر پیشنهادی دولت ما بلافاصله مطالعات خود را شروع کردیم و گزینه ها را بررسی کرده ایم که الان به سه گزینه رسیده ایم و امیدوارم یک نفررا هفته آینده به مجلس معرفی کنیم.

انتهای پیام/ منبع: برنا

قیمت گذاری را به خودروسازان بسپارید

اخلال در چرخه توزیع، عرضه و فروش کالا آرامش روانی جامعه را برهم میزند

رشد 19 درصدی تولید خودرو در کشور

دولت با کنار نشستن گل به خودی می زند/ قطعه سازان پشت درهای گمرک مانده اند

آغاز فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو

براساس کدام منطق اقتصادی پراید ۱۲۰ میلیون تومان می‌شود؟

فروش فوق العاده خودرو با تحویل ۱ تا ۳ ماهه توسط ایران خودرو و سایپا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!