تداوم محدودیت تردد شبانه و بین شهری

طبق اعلام قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در اطلاعیه شماره 4، محدودیت‌ها در شهر‌های کشور متناسب با وضعیت قرمز، نارنجی یا زرد هر شهر مجدانه اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در اطلاعیه شماره 4 خود، ضمنِ تقدیر از هم میهنان عزیز، اقشار و اصناف مختلف، اصحاب رسانه و عموم دست اندرکارانِ اجرای این طرح، کلیات روند اعمال محدودیت‌های مبارزه با کرونا از شنبه هفته آینده را مطرح و جزئیات این محدودیت‌ها را اعلام کرد:

1. بر اساس گزارش‌های تخصصی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، در نتیجه الطاف الهی، ساماندهی‌های بعمل آمده و ارتقای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، ازجمله استفاده فراگیرمردم شریف ایران ازماسک و رعایت فاصله گذاریِ مؤثر اجتماعی، سرعت گسترش همه گیری کرونا درکشورکاهش یافته، تعدادِ مبتلایان پذیرش شده دربیمارستان‌ها کمتر و درمجموع؛ شرایط تعدادی از شهر‌ها از وضعیت قرمز به نارنجی و برخی دیگر از وضعیت نارنجی به زرد تغییرکرده است؛ اما برآورد‌های علمی وتخصصی، براین واقعیت تاکید دارد که شرایط کنونی، کاملاً شکننده بوده و با کمترین سستی و سهل انگاری در اجرای دستورالعمل ها، مجدداً به حالت نامطلوب قبلی بازخواهد گشت و درآن صورت، اعلام مجدد وضعیت قرمز در این شهر‌ها و اجرای کامل محدودیت‌ها و تحمل دشواری‌های ناشی ازآن برای عموم مردم اجتناب ناپذیر خواهد بود.

2. تغییر شرایط شهر‌های مختلف، به منزله عادی شدن وضعیت نبوده و از روز شنبه هفته آینده، محدودیت‌ها در همه شهر‌های کشورمتناسب با وضعیت قرمز، نارنجی یا زرد هرشهرکه از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است، مجدانه اعمال خواهد شد.

3. از ابتدای هفته آینده، کماکان ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی، به شهر‌های قرمز و نارنجی و همچنین ورود خودرو‌های شخصیِ پلاک بومیِ شهر‌های قرمز و نارنجی به سایرشهر‌ها ممنوع است و سایرمحدودیت‌های پیش بینی شده درخصوصِ ترددها، منطبق برطرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.

گزارش خودرو

4. ضمناً همچون دوهفته قبل، تردد شبانه خودرو‌های مشمول، از ساعت 21 تا 4 بامداد، در همه شهر‌های قرمز و نارنجی با جمعیت بالای 200 هزار نفر، ممنوع است و در مورد متخلفان بر اساس تشخیص دوربین‌های پلیس، جریمه صادر و اعمال قانون می‌شود.

5. همچنین، محدودیت‌های پیش بینی شده برای فعالیت اصناف ومشاغل و سایرفعالیت ها، متناسب با وضعیت جدید اعلامی شهر‌ها (قرمز، نارنجی و یا زرد) اکیداً اعمال می‌شود.

6. جزئیات بیشترمحدودیت‌های فوق الذکردر تردد‌ها وفعالیت مشاغل، همراه با آخرین تغییرات اعمال شده در دسته بندی اصناف ومشاغل وجدول وضعیت هریک از شهرها، در اطلاعیه روز جاری کمیته امنیتی، اجتماعی وانتظامی ستاد ملی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

طرح جامع هوشمند محدودیت های کرونایی تا پایان سال ادامه دارد

جزئیات جریمه و برخورد با خودروهای متخلف در ساعات ممنوعیت تردد شبانه

18 هزار خودرو در محدودیت تردد بین استانی جریمه شدند

محدودیت های رفت‌ و آمد برای 25 استان اعلام شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!