خط تولید محصول جدید ریگان خودرو با حضور استاندار کرمان افتتاح شد

استاندار کرمان ضمن بازدید از کارخانه «ریگان خودرو» در ارگ جدید بم، خط تولید خودرو شاسی بلند JMC S350 را نیز افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

علی زینی‌وند استاندار کرمان در حاشیه بازدید از شرکت خودروسازی ریگان خودرو بم اظهار کرد: علاوه بر قول مساعد وزیر صمت برای پیگیری و رفع مشکلات خودروسازان ارگ جدید بم، استانداری کرمان نیز چالش‌های این صنعت را پیگیری می‌کند.

وی با بیان اینکه مجموعه کارخانجات خودرو در ارگ جدید بم رونق خوبی دارد بیان کرد: ظرفیت‌های این منطقه به‌گونه ای است که به سالن و تجهیزات جدیدی نیاز ندارند و تنها با تغییر تکنولوژی می‌توانند تولید را افزایش دهند و حجم گسترده‌ای از نیروی متخصص را ارتقا دهند.

گزارش خودرو

استاندار کرمان گفت: شرکت ریگان خودرو یکی از کارخانجات خوب با دانش فنی پیشرفته در حوزه تولید اتوبوس درون شهری محسوب می‌شود و اقدامات خوبی در رفع نیاز کشور در این حوزه انجام داده و ظرفیت خوبی نیز تاکنون ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: ریگان خودرو در حوزه تولید سواری نیز امروز یک دستگاه خودرو رونمایی کرد که خط تولید آن آغاز شده و از ۲ دیفرانسیل با تجهیزات خوب از نوع پیشرفته محسوب می‌شود.

زینی‌وند افزود: خودرو جدید ریگان خودرو محصولی مناسب که مورد اقبال عمومی قرار می‌گیرد و امیدواریم توسعه بیشتری یابد و استانداری کرمان نیز با حمایت‌های خود در کنار خودروسازان قرار دارد.

انتهای پیام/ منبع: پرشین خودرو

چینیِ بد شانس!/ برخورد نزدیک با کوپا T210 فیس لیفت

مقایسه چری تیگو7 و زوتی کوپا توربو / پرچمداران چینی در بازار ایران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!