فرصت مناسب برای خودرو دار شدن/ شرایط فروش ویژه محصولات مدیران خودرو تنها با 30درصد پیش پرداخت!

شرکت مدیران خودرو به منظور ارج نهادن به زحمات پزشکان و کادر درمان در این روزهای سخت کرونایی، شرایط فروش ویژه ای را برای انواع محصولاتش در نظر گرفته است. البته این شرایط فروش خودرو به صورت اقساطی در نمایندگی 480 مدیران خودرو (محمدی)، به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی های این خودروساز کشور، برای تمام خریداران تعمیم یافته است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

مدیران خودرو از اولین و تنها شرکت های خودروسازی به شمار می رود که همواره خودروهایش را با اقساط بلند مدت و سودهای مشابه سود بانکی عرضه می کند. این شرایط فروش متنوع تقریبا همیشه برقرار بوده و حتی در شرایط فعلی بازار و صنعت خودرو که بیشتر شرکت ها تنها به صورت نقدی اقدام به فروش می کنند، شرایط فروش مدیران خودرو همچنان برقرار است.

در حقیقت مدیران خودرو به مصرف کننده نهایی اهمیت می دهد و با این کار در تلاش است واسطه ها را حذف کند. نمایندگی 480 محمدی هم به عنوان یک نمایندگی پرقدرت و برجسته مدیران خودرو، خودروهای ام وی ام و چری را با شرایط اعلامی از سوی شرکت به فروش می رساند و هیچ محدودیتی در فروش خودروها ندارد.

با مشاهده انواع محصولات جدید مدیران خودرو از جمله خودروی تیگو 7، آریزو 6، آریزو 5، ام وی ام X33 جدید، ام وی ام X22 جدید، ام وی ام 315 اتوماتیک جدید و خودروی X55 در در نمایشگاه نمایندگی 480 مدیران خودرو (محمدی) به این نتیجه می رسیم که فعالیت این نمایندگی محدود به خودروهای ام وی ام یا چری نمی شود و خریداران علاوه بر اینکه می توانند از میان تمام محصولات مدیران خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند، این امکان را دارند که با یک پیش پرداخت مناسب، جدیدترین محصولات این شرکت را به صورت اقساطی، با اقساط متنوع خریداری کنند.


برای آشنایی بیشتر با نمایندگی 480 مدیران خودرو (محمدی)


شرکت مدیران خودرو شرایط فروش ویژه ای را برای مشاغل خاص، پزشکان و اعضای زحمت کش کادر درمان در نظر گرفته که در این شرایط، خریدار می تواند با پرداخت 30 درصد از قیمت خودرو، آن را تحویل بگیرد و مابقی مبلغ را به صورت اقساطی پرداخت کند. اما نمایندگی 480 محمدی دست خریداران بازتر گذشاته و این شرایط فروش را به عموم خریداران تعمیم داده است.

به این ترتیب خریداران می توانند با 30 درصد پیش پرداخت صاحب خودرو شوند و 70 درصد مبلغ خودرو را در اقساط 12 تا 60 ماهه (بسته به انتخاب مشتری) بپردازند. به این اقساط سود 21 درصدی (مشابه سود بانکی) تعلق می گیرد و خودروها در این طرح فروش ظرف حداکثر 30 روز کاری تحویل داده می شوند. لازم به ذکر است این شرایط فروش تمام محصولات مدیران خودرو را پوشش داده و انتخاب نوع بازپرداخت کاملا به اختیار مشتری است.

 

 

 

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!