آغاز فروش ویژه آمیکو آسنا (طرح پیشواز بهار)

طرح فروش ویژه نقد و اقساطی پیکاپ آمیکو آسنا از امروز یکشنبه 26 بهمن ماه آغاز و تا 15 اسفند 99 ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

در این طرح مشتریان آمیکو آسنا می توانند این خودرو را به صورت نقدی و با تخفیف ویژه خریداری کنند. همچنین مشتریانی که قصد دارند از روش اقساطی برای خرید این خودرو استفاده کنند، می توانند 60 درصد قیمت خودرو را به صورت نقدی و 40 درصد را به صورت اعتباری یا اقساط پرداخت کنند. از طرفی آمیکو برای آن دسته از خریداران که قصد دارند این پیکاپ را به صورت لیزینگی خریداری کنند نیز شرایط خاصی را در نظر گرفته است.

گزارش خودرو

در روش خرید لیزینگی مشتریان می توانند 50 درصد از بهای خودرو را به صورت نقدی و مابقی را به صورت اقساط 36 ماهه پرداخت کنند. البته آمیکو اعلام کرده است تمام خودروها ( بدون در نظر گرفتن روش خرید) در 30 روز کاری به خریداران تحویل خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نمایندگی های آمیکو در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره تلفن های 02148019 و 02144566232 ( دفتر مرکزی) تماس حاصل کنید.

گفتنی است آسنا اولین پیکاپ دو دیفرانسیل تولید شده با برند ایرانی است که به صورت استاندارد از قفل دیفرانسیل سانتریفیوژی اتوماتیک بهره می برد. این خودرو مجهز به موتور 4 سیلندر با تکنولوژی میتسوبیشی با قدرت 143 اسب بخار است.

انتهای پیام/

آمیکو به وعده خود وفا کرد/ پروژه مسکونی آتام افتتاح شد

کامیونت جدید و آسنا توربو اتوماتیک به خانواده محصولات آمیکو اضافه می شوند

تئوری شایسته سالاری در انتخاب مدیران صنعت خودرو

شرایط فروش پیکاپ آسنا اعلام شد

شهرام فداکار به عنوان مدیرعامل آمیکو منصوب شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!