قطعه سازی کروز نوید بخش روزهای خوب برای صنعت است

مهندسین و کارگران خبره و توانمند در قطعه سازی کروز، روزهای خوب را برای توسعه صنعت در کشور نوید می دهند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز و گروه بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند. نمایندگان مجلس از خط تولید ACU ایربگ و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروز نیز بازدید کردند. همچنین در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید گروه بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط نمایندگان مجلس یازدهم مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

توانمندی کروز برایم قابل تقدیر است

در حاشیه این بازدید، بیژن نوباوه نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: فکر نمی کردم در کشور ما یک مجموعه بدین شکل بتواند نیازهای صنایع را مرتفع کند؛ به خصوص در ساخت قطعات حساس الکترونیک این میزان پیشرفت برایم قابل تقدیر بود.

نوباوه افزود: با وجود تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران، مهندسین و کارگران خبره و توانمند در قطعه سازی کروز روزهای خوب را برای توسعه صنعت در کشور نوید می دهند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت نمایندگان ملت از قطعه سازان گفت: سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران تاکید بر خودکفایی دارد، بخشی از جهش تولید به صنایع مادر باز می گردد؛ یعنی اگر صنایع مادر و زیر ساخت های آن تقویت شود، صنایع مختلف از جمله قطعه سازی می تواند برای صنعت خودروسازی نیز راه گشا باشد.

انتهای پیام/

گام جدید سیبا موتور در جهت تعمیق ساخت داخل قطعات

قطعه سازی کروز در داخلی سازی قطعات پیش رو است

ابتکار، خلاقیت و نوآوری را در غرفه کروز به وضوح مشاهده کردم

قدم های مثبت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز در درمان کرونا

امیدوارم کروز در آینده بتواند با شرکت های قطعه سازی جهان رقابت کند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!