استقبال گسترده مشتریان از خدمات امداد در محل گروه بهمن

خدمات امداد در محل گروه بهمن در نوروز امسال با استقبال گسترده مردم مواجه شده است و میزان مراجعات و خدمات ارایه شده غیرحضوری نسبت به نوروز سال گذشته افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

لازم به ذکر است همزمان با آغاز تعطیلات نوروز به رغم محدودیت های کرونایی، گروه بهمن برای ارایه خدمات امدادی و غیرحضوری خود مانند سال‌های گذشته امداد نوروزی را آغاز کرد و خدمات سرویس در محل در کلان شهرهای تهران و کرج به صورت تمام روز در ایام تعطیل نوروز به مشتریان ارائه می شود.

در حال حاضر پایگاه‌های امدادی گروه بهمن در این ایام در71 نمایندگی‌ مجاز خدمات پس از فروش در سطح کشور در قالب خدمات تعمیرگاهی و امدادی از طریق استقرار امدادگرها در محل نمایندگی ها در شهرها اجرا می شود که 41 نمایندگی دارای خودرو امداد می باشند و تمامی مسیرهای مواصلاتی در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند.

طرح نوروزی امسال با به خدمت گرفتن پرسنل تعمیرگاه مرکزی و اعزام نفرات امدادگر به نواحی شمالی و مرکزی کشور در حال انجام است که به مشتریان در راه مانده جهت برطرف کردن مشکل آنها امداد رسانی می کند.

طرح امداد نوروز گروه بهمن از ابتدای تعطیلات نوروز، با تاکید بر ماندن در خانه و دریافت خدمات غیرحضوری آغاز شده و تا 14 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. مشتریان می توانند جهت دریافت خدمات موبایل سرویس از طریق تماس با شماره 48027 -021 و با استفاده از نرم افزار موبایل گروه بهمن اقدام کنند.

بهمن موتور از تحریم ها پله ای برای توسعه محصولات خود ساخت

شرکت های گروه بهمن در جایگاه اول خدمات فروش و پس از فروش

خدمات دهی تعمیرگاه مرکزی بهمن در ایام نوروز برقرار است

با اتمام فاز دوم مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی بهمن، ظرفیت پذیرش 2 برابری محقق می شود

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!