تیگو 5 توربو در قالب یک نسخه محدود می آید

سال 1400 مصادف با بیستمین سالگرد تاسیس شرکت مدیران خودرو است و این شرکت در نظر دارد جهت بزرگداشت این مهم مدل محدودی از شاسی بلند محبوب خود تیگو 5 توربو را به بازار عرضه کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سال 1400 مصادف با بیستمین سالگرد تاسیس شرکت مدیران خودرو است و این شرکت در نظر دارد جهت بزرگداشت این مهم مدل محدودی از شاسی بلند محبوب خود تیگو 5 توربو را به بازار عرضه کند.

تیگو 5 توربو خودرویی سریع و چالاک با آپشن های به روز است که به زودی توسط مدیران خودرو عرضه خواهد شد.

تا پنج سال پیش جای خالی یک شاسی بلند خانوادگی بزرگ و جادار در بین محصولات مدیران خودرو خالی بود و این خلاء توسط تیگو 5 مرتفع شد و با توجه به شرایط آن روز بازار و شرایط قسطی و متنوع فروش و قیمت گذاری منطقی خیلی سریع جایگاه مناسبی برای خود در بازار ایران باز کرد.

فروش بیش از 40 هزار دستگاه از خودرو تیگو 5 در طول پنج سال و همخوانی سایز و ابعاد ماشین با نیازهای خانواده ایرانی و انتظارات آنان از یک خودرو شاسی بلند این خودرو را بیش از پیش محبوب ساخت.

گزارش خودرو

از طرفی اقدام به جای شرکت مدیران خودرو مبنی بر انجام به موقع ۲ فیس لیفت در طول 5 سال حضور این خودرو در بازار ایران نیز نقش مهمی در حفظ محبوبیت این خودرو ایفا کرد.

در اولین به روز رسانی شرکت مدیران خودرو چراغ های جلو خودرو با نمونه جدید تغییر یافت و در فیس لیفت دوم سایز نمایشگر خودرو بزرگتر شد و با حذف دکمه های تهویه مطبوع خودرو تمامی دکمه های سیستم تهویه مطبوع به صورت دیجیتال به داخل نمایشگر خودرو افزوده شد که طراحی داخلی خودرو را به روز تر کرد.

بعد از 5 سال حضور در بازار اینک زمان آن است که شاهد تغییراتی اساسی در سیستم انتقال نیرو خودرو باشیم که این نیاز سبب معرفی خودرو تیگو 5 توربو شد.

این خودرو با استفاده از پلتفرم سابق خودرو تیگو 5، به موتور1500 سی سی توربو، گیربکس CVT 9 سرعته و فرمان برقی مجهز شده است که احساس رانندگی کاملا سریع و متفاوتی را برای سرنشینان به همراه می آورد.

همچنین جایگزینی آنتن قدیمی خودرو با آنتن کوسه ای آرم بیستمین سالگرد و مدل محدود تنها تفاوت ظاهری این دو خودرو است. قیمت و شرایط فروش خودرو تیگو 5 توربو به زودی توسط شرکت مدیران خودرو اعلام می شود.

انتهای پیام

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!