هت‌ تریک اتوخسروانی در کسب رتبه‌های برتر فروش چری، MVM و خدمات پس از فروش مدیران خودرو

نمایندگی ۱۹۳ خسروانی توانست روال مثبت ۴ سال اخیر خود را تکرار کند و برای پنجمین دوره متوالی در سال ۲۰۱۹ هم ، رتبه برتر فروش و خدمات پس از فروش را کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بنا بر اعلام شرکت مدیران خودرو (چری و MVM) در خرداد ماه ۱۴۰۰، نمایندگی ۱۹۳ خسروانی توانست روال مثبت ۴ سال اخیر خود را تکرار کند و برای پنجمین دوره متوالی در سال ۲۰۱۹ هم ، رتبه برتر فروش و خدمات پس از فروش را کسب کند.

نکته‌ای که دستاورد امسال اتوخسروانی را ویژه کرد این بود که این مجموعه توانست در هر سه بخش فروش چری، فروش MVM و خدمات پس از فروش رتبه یک کشوری را به دست آورد و به گونه‌ای با هت تریک در دریافت رتبه نخست، جایگاه خود را در شبکه نمایندگان مدیران خودرو تثبیت کند. این نمایندگی همچنین در سال ۲۰۲۰ هم رتبه برتر فروش مدیران خودرو را کسب کرده است.

حسین خسروانی مدیریت نمایندگی ۱۹۳ مدیران خودرو، در این مراسم ضمن قدردانی از حمایت‌ها و تلاش‌های مدیران ارشد مدیران خودرو، مدیران چری و پرسنل این شرکت، بر ضرورت ادامه داشتن این موفقیت‌ها تاکید کرد و با نوید عرضه محصولات جدید مدیران خودرو، از تلاش گسترده اتوخسروانی در آموزش پرسنل، تمرکز بر رضایت مشتری و ایجاد تجربه خرید جذاب و ایجاد اشتیاق در مالکان محصولات مدیران خودرو در دریافت خدمات از اتوخسروانی پرده برداشت.

در ادامه این مراسم از پرسنل برتر مجموعه اتوخسروانی با اهدای جوایز ارزنده‌ای تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!