تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع تولید در شركت سایپادیزل / وجود زیرساخت‌های مناسب تولید خودروهای تجاري در سايپاديزل

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی قوه قضائیه از تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع تولید برای حل مشکلات شرکت سایپا دیزل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

دکتر سیدمحمد صاحبکار همزمان با بازدید از شرکت سایپادیزل با اعلام این خبر، افزود: قوه قضائیه خود را ملزم به تحقق شعار سال می‌داند و بر این اساس با توجه به مشکلات حقوقی و تعهدات شرکت سایپادیزل در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل، درصدد هستيم تا با در نظرگرفتن منافع مشترک مشتری و توليدكننده نسبت به ساماندهی وضعیت موجود اقدام کنیم تا ضمن گردش چرخ توليد و اشتغال در شركت، حقي نيز از مردم تضییع نشود.

وی بازديد خود از شرکت سايپاديزل را مثبت ارزيابي و تصریح کرد: زیر ساخت های بسيار مناسبی برای تولید خودروهای تجاری در سایپادیزل وجود دارد که براي استقرار آن سرمایه‌گذاری زيادي صورت گرفته، اما به دلايل مختلف معطل مانده است. بنابراین تمام تلاش ما این است که با تسهیل در امر تولید، شاهد بهره‌برداری بهینه از پتانسیل‌هاي سخت افزاری و نرم افزاری شركت سايپاديزل و متعاقباً رشد و شكوفايي صنعت خودروسازي كشور باشیم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی قوه قضائیه با اشاره به جلسه بررسی آخرین وضعیت شرکت سایپادیزل و شناسایی موانع حقوقي و نقاط قابل بهبود در ايفاي تعهدات خاطر نشان کرد: مقرر شد طی یک زمانبندی مشخص بتوانيم يك مجموعه اقدامات اصلاحی را به صورت همزمان در قوه قضائیه و شرکت سایپادیزل را صورت دهيم تا به ياري خداوند و در اسرع وقت، شاهد اثربخشي اين اقدامات باشيم.

دكتر صاحبكار در پایان یادآور شد: جلسه دیگری در دو هفته آينده، برای بررسی و پايش اجرای مصوبات امروز با حضور مسئولان شرکت سايپاديزل و همکاران ما در دادستانی کل کشور و دادگستری تهران برگزار خواهد شد تا روند رو به رشد توليد خودروهاي تجاري در سايپاديزل ادامه پیدا کند و در عين حال حقی از مردم عزیزمان نیز تضییع نشود.

گفتني است، پس از تحريم‌هاي اخیر بين‌المللي و قطع همكاري شركت ولوو تراكس با سايپاديزل، اين مجموعه صنعتي با مشكلات عديده‌اي در جهت ايفاي تعهدات طرح نوسازي ناوگان حمل و نقل دست به گريبان شد كه با ورود مستقيم مقامات عالي قضايي به موضوع، اميد است كه رفع موانع و پشتيباني از توليد در اين شركت سرعت بيشتري به خود گيرد.

انتهای پیام

بازدید دادستان کل کشور از سایپا

حمایت قوه قضائيه از تمام واحدهای صنعتی و توليدی / تقدير دادستان کل کشور از مديرعامل سايپا برای خروج پرايد از خط توليد

مجلس حامی تقویت صنعت خودروی کشور است/ تصميم مهم مديران سايپا براي كمك به رشد توليد

امضای تفاهم نامه همکاری گروه سایپا و بانک پارسیان

اقدام سایپا در دوران تحریم قابل تقدیر است/ سايپا اجازه توقف توليد در دوران تحريم را نداد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!