عرضه ۳۰ هزار دستگاه خودرو به مشمولین واجد شرایط معرفی شده از سوی بنیاد شهید

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایدرو در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ایدرو و شرکت‌های خودروساز با بنیاد شهید در راستای اجرای بند «ز» تبصره «۷» قانون بودجه ۱۴۰۰ گفت: بر اساس این تفاهم نامه ایدرو هماهنگی و اقدامات لازم جهت تامین ۳۰ هزار دستگاه خودرو از محصولات ایران خودرو و سایپا به مشمولین واجد شرایط معرفی شده از سوی بنیاد شهید را انجام خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محسن صالحی نیا در این آیین که با حضور وزیر صمت، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور(ایران خودرو و سایپا) برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: ایران خودرو حداقل ۱۸ هزار دستگاه و سایپا حداقل ۱۲ هزار دستگاه را تامین خواهند کرد.

وی همچنین تصریح کرد: ایدرو بستر لازم برای تحویل خودرو حداکثر ظرف یک ماه پس از واریز وجه توسط متقاضی از طریق دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا را فراهم می کند.

رئیس هیات عامل ایدرو همچنین اضافه کرد: تشخیص و معرفی افراد واجد شرایط برای بهره مندی از خودرو بر عهده بنیاد شهید است و مبنای قیمت محصولات نیز قیمت مصوب اعلامی از سوی مراجع ذی‌صلاح در زمان عرضه خودروها است.

صالحی نیا هدف از این تفاهم نامه را تسهیل در تردد جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا دانست و گفت: بر این اساس همکاری و هماهنگی لازم برای واگذاری خودرو به جانبازان، خانواده‌های معظم شهدا و مدافعان حرم توسط دو خودروساز بزرگ کشور ایران خودرو و سایپا را انجام خواهیم داد.

وی این تفاهم نامه را در راستای اجرایی شدن بند «ز» تبصره«۷» قانون بودجه ۱۴۰۰ دانست و تصریح کرد: تلاش های لازم برای ایجاد شرایط مورد نیاز جهت تحقق تسهیلات بانکی و واگذاری خودرو به صورت اقساطی انجام خواهد شد.

انتهای پیام

عملیاتی شدن واگذاری خودرو به جانبازان و خانواده شهدا پس از ۱۰ سال/ تحقق یکی از مطالبات جدی جامعه ایثارگری

تارا چند؟ | آمار تولید و قیمت تارا ایران خودرو اعلام شد

رشد ۲۲ درصدی تولید در ایران خودرو کرمانشاه

دلایل افزایش هزینه پارکینگ/ تبلیغات در حوزه خدمات پس از فروش

لاماری راین ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!