اجرای طرح جامع صیانت از خودروهای ۵ ستاره کیفی در ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای مشتری‌مداری و درک متقاضیان از روند بهبود کیفی محصولات، اجرای طرح جامع حفظ و صیانت از خودروهای پنج ستاره کیفی را دستور کار قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ایران خودرو، علاوه بر رعایت الزامات اخذ پنج ستاره کیفی برای محصولات خود، براساس دو شاخص اصلی ارزشیابی محصولات و نظرسنجی از مشتریان توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد، طرح جامع صیانت از خودروهای پنج ستاره کیفی را در دستور کار خود قرار داده است.

بنابراین گزارش و در قالب طرح جامع صیانت محصولات پنج ستاره کیفی ایران خودرو، فاکتورهای تاثیرگذار در ۹ شاخص عمده احصاء و به صورت مستمر در حال رصد هستند.

از جمله مهم‌ترین عوامل تعریف شده می توان به افزایش ضریب اطمینان شاخص های محصول تاثیر گذار بر حفظ سطح کیفی پنج ستاره و تحقق شاخص های IQS اشاره کرد.

در همین راستا و در قالب طرح صیانت از محصولات پنج ستاره کیفی ایران خودرو بر عواملی چون اطمینان از استقرار و اجرای صحیح تحویل دهی ویژه محصولات (H. O) در حوزه فروش، استقرار و اجرای طرح ارایه خدمات پس از فروش و خدمات امدادی ویژه توجه جدی شده است.

تحقق هدف صفر بودن شکایات مشتریان برای محصولات پنج ستاره کیفی و رسیدگی ویژه به شکایات مشتریان اولویت های اصلی در طرح جامع صیانت از خودروهای پنج ستاره کیفی ایران خودرو عنوان شده است.

گفتنی است، در حال حاضر تنها خودروی ساخت داخل پنج ستاره بازار، متعلق به محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک ایران خودرو است و دستیابی محصول جدید تارا اتوماتیک به سطح کیفی پنج ستاره نیز از برنامه‌های حوزه کیفیت محصولات ایران خودرو در سال جاری است.

انتهای پیام/

تولید تمامی محصولات ایران‌ خودرو طبق برنامه ادامه دارد

این سدان های پرطرفدار/ تندر 90 بخریم یا پژو 206 صندوق دار؟

زیان انباشته خودروسازان نتیجه کدام تصمیم گیری اشتباه است؟

منعی برای واگذاری خودرو به تاکسی‌رانی نداریم/ ۵ هزار دستگاه تاکسی آماده تحویل

زمان قرعه کشی پیش فروش یک ساله ایران خودرو تغییر کرد/ تمدید مهلت ثبت نام تا ۳۰ مرداد

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!