این بار آینده در دل گذشته! / آشنایی پیکاپ 500 شرکت نوب

شرکت نوب به تازگی پیکاپ کوچکی را با شاسی فیبرکربنی و پیشرانه‌ تمام الکتریکی معرفی کرده که نوب 500 نام دارد و تابستان سال 2022 عرضه خواهد شد‌.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

کمپانی جوان نوب که شهرت وام گرفته از طراحی و تولید خودروهایی به روز با ظاهری کلاسیک بوده به تازگی از یک محصول جذاب رونمایی کرده است.

این شرکت که در کشور استونی واقع شده در سال 2018 یک مدل سه چرخ را با نام Nobe 100GT عرضه کردند. طی یک آتش‌سوزی در سال 2019، کارگاه و چند نمونه‌ اولیه آن‌ها تخریب شد؛ اما امروزه با تلاش به مسیر خود بازگشته‌اند و با کمک شرکت انگلیسی Far، آماده‌ تولید اولین مدل هستند.

نوب (3)

اکنون Nobe پیکاپ کوچکی را با شاسی فیبرکربنی و پیشرانه‌ تمام الکتریکی معرفی کرده که نوب 500 نام دارد و تابستان سال 2022 عرضه خواهد شد‌.

با نگاهی به عکس‌ها متوجه می‌شویم که طراحی آن از فورد سری F کلاسیک الهام گرفته شده است.

کاپوت خمیده، عنصر و جزئیات کرومی، تایرهای سفید و گلگیرهای زیبای عقب و جلو، نوب 500 را به یک پیکاپ‌تراک جذاب و مینیاتوری دهه 50 تبدیل می‌کنند. حتی برای قسمت بار آن، یک حفاظ چوبی تعبیه شده که با توجه به ابعاد خودرو باید بسیار کوچک باشد.

داخل کابین یک صندلی نیمکتی قرار دارد که احتمالا برای دو سرنشین بزرگ‌سال مناسب باشد. تصاویری از فضای داخلی در دسترس نیست، اما به احتمال زیاد طراحی آن مشابه Noble 100GT است، با نمایش‌دهنده‌های آنالوگ و یک فرمان بزرگ.

نوب (4)

همان‌طور که اشاره کردیم، پیشرانه آن تماماً الکتریکی است و به احتمال زیاد از همان موتور 92 اسب‌بخاری موجود در مدل سه چرخه، نیرو می‌گیرد که شتابی کم‌تر از 6 ثانیه دارد. همچنین همان باتری 25 کیلووات‌ساعتی تعبیه شده، که در 100GT بردی برابر 257 کیلومتر دارد. همچنین L’Automobile می‌گوید که ممکن است این پیکاپ کوچک، دارای سیستم تعلیق بادی تنظیم‌پذیر باشد.

طبق گزارشی از Jalopnik، شرکت Nobe قصد دارد که سه چرخ Nobe 100 و پیکاپ نوب 500 را در آمریکا عرضه کند. با توجه به سایت رسمی شرکت Nobe، مدل 100GT در آمریکا 25 هزار دلار قیمت دارد؛ بنابراین با توجه به این که پیکاپ نوب 500 در گروه خودروهای مجاز خیابانی قرار می‌گیرد، انتظار می‌رود که گران‌تر باشد.

نوب (1)

انتهای پیام/ منبع: باما

آینده الکتریکی/ بررسی برترین شرکت های تولیدکننده خودرو برقی

پیکاپ تراک T8 کرمان موتور آماده ورود به بازار می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!