نقش اثرگذار کروز در صنعت قطعه سازی کشور

گروه قطعه سازی کروز امسال در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو دستاوردهای بزرگ خود را به نمایش گذاشت و از ۱۱ مجموعه قطعات پیشرفته داخلی سازی شده رونمایی کرد که با استقبال بسیار بالای مسئولین و دست اندرکاران حوزه تولید مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سید مسعود خاتمی نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از غرفه کروز و رونمایی از ۱۱ مجموعه قطعات پیشرفته خودرو در این شرکت در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو گفت: همیشه در شرایط تحریم های ظالمانه توانستیم در بسیاری از بخش های مختلف تولیدی و صنعتی خودکفا شویم که این امر یک دستاورد بزرگ برای کشور است.

گفتنی است این یازده مجموعه قطعه شامل واحد کنترل الکترونیکی موتورهای پرخوران، ماژول کنترل بدنه کامیونت شیلر، مبدل سرعت کامیونت faw، رادیو و پخش سمند سورن پلاس، مبدل ولتاژ سیستم تهویه شیلر، جلو آمپر دیجیتالی ساینا اس و کوئیک اس، کویل فیدلیتی، اسپویلر دیگنیتی و فیدلیتی، دوربین دید عقب شیلر، پدل شیفتر رانا سال و داشبورد کوییک سال است.

وی با اشاره به حرکت قابل تقدیر کروز در داخلی سازی و طراحی قطعات بیان داشت: آینده این شرکت را بسیار روشن می بینم و مطمئنا این مجموعه می تواند نقشی اثر گذار در صنعت قطعه سازی کشور ایفا کند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی پیرامون حمایت خانه ملت از قطعه سازان خاطرنشان کرد: به صورت جدی پیگیر پرداخت مطالبات قطعه سازان از خودروسازان خواهیم بود و به طور همه جانبه از این صنعت حمایت می کنیم.

انتهای پیام/

با همت قطعه سازانی همچون کروز می توانیم آینده خودرو را تضمین کنیم

داخلی سازی بیش از ۳ هزار قطعه در کروز/ مهندسی خودرو‌ کار پیچیده ای است باید توسط متخصصان آن انجام دهند

یازده مجموعه قطعه های تک بومی سازی شده گروه کروز رونمایی شد

نسل ششم ECU شرکت کروز در یک قدمی ورود به بازار

رونمایی کروز از یازده قطعه پیشرفته بومی سازی شده خود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!