توزیع گسترده انواع  روغن دیزلی در بازار

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران، اظهار کرد: بهران با هدف تامین نیاز ها و تنظیم بازار در هفته های گذشته به طور متوسط هر هفته سه و نیم میلیون لیتر انواع روغن دیزلی را به بازار عرضه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فراهانی مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران، اظهار کرد: بهران با هدف تامین نیاز ها و تنظیم بازار در هفته های گذشته به طور متوسط هر هفته سه و نیم میلیون لیتر انواع روغن دیزلی را به بازار عرضه کرده است.

وی تصریح کرد: تا ایجاد ثبات در بازار و تثبیت قیمت های انواع روانکارهای خودرو، توزیع هفتگی همین میزان روانکار دیزلی ادامه خواهد داشت.

مدیر بازاریابی و فروش بهران با تاکید بر عرضه سراسری روغن های تولیدی این شرکت توسط شبکه عاملان فروش در تمامی استان‌های کشور، توزیع مویرگی محصولات در سطح اتوسرویس ها توسط شرکت بازرگانی بهران را ابزار مناسب دیگری جهت تامین دقیق و به موقع نیازهای مشتریان برشمرد و افزود: به رغم مشکلات مربوط به تامین مواد اولیه و مسائل ناشی از قیمت گذاری دستوری، شرکت نفت بهران در راستای مسئولیتهای اجتماعی و ایفای تعهدات خود به مشتریان، عرضه مستمر محصولات خود را به بازار همواره در دستور کار خود داشته و دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: با استمرار تامین روغن های مورد نیاز بازار توسط همه تولید کنندگان روانکار در کشور، بازار طی هفته های آتی به شرایط عادی باز گردد.

انتهای پیام/

نظر شما !!