پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پيام مديرعامل گروه سايپا به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس طی پیامی با تجلیل از مقام شامخ شهیدان، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنان، هفته دفاع مقدس را گرامی داشت. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو  متن پیام مدیرعامل گروه سایپا به این شرح است: دفاع مقدس، حماسه ­ای سرنوشت ­ساز و ماندگار در تاریخ […]

سبحان قالیباف
شنبه - ۲ مهر ۱۴۰۱

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس طی پیامی با تجلیل از مقام شامخ شهیدان، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنان، هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

متن پیام مدیرعامل گروه سایپا به این شرح است:

دفاع مقدس، حماسه ­ای سرنوشت ­ساز و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و یادآور رشادت ­های غرورانگیز ملت سلحشور، شهیدان، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنان است كه از تمام هستی خویش برای عزت و سربلندی میهن اسلامی مان گذشتند تا پرچم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به اهتزاز درآید.

هفته دفاع مقدس نمادی از ایثار، استقامت و ازخودگذشتگی مردم با ایمان و دارای اراده ای پولادین است که در لبیک به فرمان مقتدا و ولی فقیه زمان خویش بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی در دفاع از دین و میهن اسلامی جانانه جانفشانی كردند و حماسه های با شكوهی را در دفتر زرین انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.

فرهنگ دفاع مقدس به یقین توانسته است ایران اسلامی را از گزند توطئه های استکبار جهانی مصون نگاه دارد و مسیر تعالی و پیشرفت كشور را در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی هموار سازد.

ایثار و فداکاری حماسه آفرینان دفاع مقدس را ارج می نهیم و معتقدم كه امروز ایثارگران جبهه جنگ اقتصادی و سنگرهای تولید و تمامی كاركنان پرتلاش گروه خودروسازی سایپا با تأسی از فرهنگ والای دفاع مقدس ادامه دهنده راه شهیدان، جانبازان و ایثارگران آن دوران سراسر عشق و دلدادگی به اهل بیت علیهم السلام و بندگی خداوند متعال هستند.

با پاسداشت رشادت ها و دلاوری های تمامی شهیدان، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان؛ هفته دفاع مقدس را گرامی می داریم و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روزافزون ملت شریف و جهادگران جبهه اقتصادی را در سایه رهبری عالمانه ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) خواستاریم.

محمدعلی تیموری

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی