ستاره هنر اول / معرفی رم 2500HD نسخه Traveller

شرکت رم به تازگی از نسخه ای خاص و ویژه از رم 2500 Heavy Duty با نام Travellerرونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت رم با همراهی یک هنرمند حوزه موسیقی به نام Chris Stapleton، نسخه­‌ای ویژه از رم 2500 Heavy Duty را با نام Traveller طراحی و معرفی کرده است.

نام این خودرو از نخستین آلبوم موسیقی ارائه شده توسط Chris Stapleton در سال 2015 به عاریت گرفته شده و از نظر ظاهری هم به خودروی مورد علاقه وی یعنی رم پالومینو 1979 شباهت دارد.

بدنه این خودرو با ترکیب رنگ‌های کرم Linen، قرمز Radar، قهوه‌­ای Bison و سفید Cashmere تزئین شده و به همین دلیل به خودروهای اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 میلادی شباهت زیادی پیدا کرده است.

رینگ‌های 18 اینچی Turbo Fin با پیچ مرکزی کروم روشن، مجسمه 3 بعدی Ram روی کاپوت و حروف با فونت مشابه خودروهای دهه 80 میلادی، از دیگر ویژگی‌های خاطره‌­انگیز در ظاهر این خودرو بشمار می­‌آید.

کابین این رم سفارشی با قهوه‌­ای Bison تزئین شده است، درحالی‌که از روکش پارچه شطرنجی قرمز برای تزئین پشت ­سری‌ها، داخل محفظه میانی و آویز کلید استفاده شده است. بد نیست بدانید در تصویری که روی جلد آلبوم Traveller قرار دارد، لباسی از همین پارچه بر تن آقای Stapleton دیده می‌شود.

تریم چوبی Walnut Burl، طراحی بلندگوها با شباهت به گیتار، امضای Stapleton و طرح برجسته رم روی چرم، از دیگر ویژگی‌های کابین این رم سفارشی است.

مدیرعامل رم آقای Mike Koval Jr هم از همکاری با این خواننده مشهور برای ساخت یک رم سفارشی اظهار خوشنودی کرده است. در حاشیه نمایشگاه Chris Stapleton: Since 1978 در موزه نشویل که در می 2023 برگزار می‌شود، این خودرو نیز به معرض نمایش درخواهد آمد.

انتهای پیام/ منبع: باما

لاماری راین ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!