پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اضافه شدن۷خودروی وارداتی جدید به سامانه یکپارچه

هفت خودرو وارداتی جدید به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی اضافه شدند.

فاطمه علی اصغری
سه شنبه - ۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی از روز گذشته مجددا بازگشایی شد و متقاضیان تا پایان روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ مهلت ثبت نام در این مرحله را خواهند داشت. نکته قابل توجه در این مرحله، اضافه شدن ۷ خودرو وارداتی جدید به سامانه یکپارچه است که از این بین، شاهد پنج خودرو تمام برقی در این سامانه هستیم. در روزهای گذشته در اخبار خودرو خوانده بودیم که وزارت صمت تاکید زیادی روی عرضه خودروهای برقی به بازار ایران دارد و خودروسازان و شرکت‌های واردکننده نیز ظاهرا به‌طور جدی در حال برقی‌سازی برخی از محصولات خود هستند.

همانطور که گفتیم، در چند روز گذشته، نام پنج خودرو تمام برقی به سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اضافه شد که این پنج خودرو عبارتند از خودروهای وارداتی اضافه شده‌اند. ونوسیا D60 پلاس و ونوسیا استار، خودروهایی هستند که توسط مکث موتور به بازار ایران وارد و عرضه می‌شوند.

در دور جدید ثبت نام خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه که از روز دوشنبه 13 آذرماه آغاز شده و تا پایان روز چهارشنبه 15 آذرماه ادامه خواهد داشت، خودروهای ونوسیا استار با قیمت فروش علی‌الحساب 1 میلیارد و 600 میلیون تومان در مبادی ورودی و ونوسیا D60 پلاس با قیمت فروش علی‌الحساب 1 میلیارد و 150 میلیون تومان در مبادی ورودی برای ثبت نام در دسترس متقاضیان قرار گرفته‌اند. چانگان سی اس 35 پلاس تیپ 2 و تیپ 3، زوتی DL5، بستیون T77، جتا VS5 و VS7، جیلی آزکارا، سوزوکی سیاز و چانگان سی اس 55 پلاس از دیگر خودروهایی هستند که در این مرحله عرضه می‌شوند.

به این ترتیب فعلا خودروهای برقی نام برده شده برای ثبت نام در دسترس متقاضیان قرار نگرفته‌اند؛ اما انتظار می‌رود به‌زودی شاهد آغاز عرضه این خودروها به بازار و اضافه شدن برخی از آنها به ناوگان تاکسیرانی باشیم.

انتهای پیام/

منبع: گجت نیوز

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی