پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

DS5_دی اس 5_2016

شرایط فروش خودروها اروپایی و ژاپنی در یک نگاه

با نزدیک شدن به پایان سال خودروسازان طرح های فروش متنوعی را اعلام می کنند به همین جهت مشاهده شرایط فروش خودروها اروپایی و ژاپنی در یک صفحه میتواند برای افرادی که توان خرید این خودروها را دارند جالب باشد. در طرح فروش اجرایی شرکت آرین موتور برای خودروهای اوتلندر 2016 و ASX مدل 2015 […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴

با نزدیک شدن به پایان سال خودروسازان طرح های فروش متنوعی را اعلام می کنند به همین جهت مشاهده شرایط فروش خودروها اروپایی و ژاپنی در یک صفحه میتواند برای افرادی که توان خرید این خودروها را دارند جالب باشد.

در طرح فروش اجرایی شرکت آرین موتور برای خودروهای اوتلندر 2016 و ASX مدل 2015 درمقایسه با شرایط فروش سایر رقبای این شرکت، شرایط مناسب و قابل رقابتی پیشنهاد شده است. این شرکت بابت پیش پرداخت خرید ASX حدود 90 میلیون تومان در سه مرحله دریافت می کند و می توانید اقساط آن را طی 18 یا 24 ماه پرداخت کنید. همچنین برای خودروی اوتلندر مدل 2016 نیز پیش پرداختی حدود 100 میلیون تومان در سه مرحله دریافت می شود و مابقی را طی 18 یا 24 ماه می توان پرداخت کرد.

شرکت آرین موتور برای سایر خودروهای خود شرایط اقساطی بدون کارمزد نیز دارد که جهت اطلاع از آن باید به سایت این شرکت مراجعه کنید و فرصت خرید با این شرایط را از دست ندهید. شرکت آتی موتور نماینده رسمی فروش خودروهای لوکس DS فرانسه در ایران نیز با ایجاد شرایط فروش اقساطی، متقاضیان را برای خرید خودرو ترغیب کرده است. بر اساس این شرایط DS5 و DS6 به ترتیب 207 و 218.9 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند که در طرح فروش نقدی DS5 با پیش پرداخت 103.5 میلیون تومان با تحویل 15 روزه و DS6 با پیش پرداخت 70 میلیون تومان با تحویل 60 روزه قابل عرضه به مشتریان است.

شرایط اقساطی جدید محصولات DS برای مدل DS5 امکان خرید این خودرو با پیش پرداخت حدود 124 میلیون تومان با اقساط 12 ماهه حدود 8 میلیون تومانی یا پیش پرداخت 134 میلیون تومان با اقساط 24 ماهه 4 میلیون تومانی را فراهم کرده است. متقاضیان DS6 نیز می توانند با پیش پرداخت 65 میلیون تومان و 12 قسط 8.4 میلیون تومانی این کرا س اوور را با تحویل 60 روزه دریافت کنند و خودروهای DS5 به صورت فوری تحویل می شوند که با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال فرصت خوبی برای متقاضیان این خودرو است.

از سوی دیگر شرکت ایرتویا در بخشنامه جدید فروش خود شرایط بسیار متنوع و جذابی در نظر گرفته است. در این بخشنامه مواردی چون تخفیفات نقدی تا سقف ۴ میلیون تومان وبیمه بدنه رایگان برای خرید نقدی و وام خرید خودرو تا سقف ۷۰ میلیون تومان برای خرید اقساطی دیده میشود. البته شرایط اقساطی به دو صورت کوتاه مدت) ۶ تا ۹ ماهه(بدون بهره و بلندمدت )تا ۲۴ ماهه(با کارمزد ۱۸درصد است. در ا ین بخشنامه امکان پیش خرید خودروهای لکسوس و تویوتا نیز با سود مشارکت تا سقف ۲۸درصد فراهم شده است،در حالیکه شرایط خرید کرولا XLI مدل 2015 نسبت به هفته قبل آسانتر شده است.

از سوی دیگر، شرکت گلرنگ موتور فامیلی این هفته برای فروش خودروهای هوندا، شرایط اقساطی ایجاد نکرده و به فروش نقدی این خودروها اکتفا کرده است. در این طرح، متقاضیان خودروی هوندا Accord2016 می توانند این خودرو را با قیمت ویژه 224 میلیون تومان خریداری کنند و به صورت فوری آن را تحویل بگیرند. گلرنگ موتور فاميلي با خودروی جدیدی به نام Odyssey كه یک ميني ون خانوادگي است، در نمایشگاه اصفهان حاضر بود. دیگر خودروهای اين شركت در نمايشگاه مذكور Civic2015 و CR-V2016 بودند.همچنین نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، با اعلام شرایط متنوع، امکان خرید یکی از محبوبترین خودروهای سدان کلاس D را برای طرفداران این برند اصیل و اروپایی فراهم کرده است.

رنو سفران، سدان محبوب رنو در ایران که میتوان آن را رقیب جدی خودروهای کلاس D از قبیل اپتیما، سوناتا و کمری دانست، در این طرح با مدل های 2015 و 2016 با حجم موتور 2000 سی سی اتوماتیک و مدل2016 با حجم موتور 2500 سی سی اتوماتیک عرضه میشود و مانند سایر خودروها در بزرگترین جشنواره سال رنو،از سرویس دوره ای رایگان 50 هزار کیلومتری شامل 5 دوره بازدید رایگان خودروها برخوردار است و البته 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی نیز دارد. شرایط فروش دیگری نیز برای سایر خودروهای این شرکت در سایت وجود دارد که لازم است برای اطلاع از آن به سایت نگین خودرو مراجعه کنید.

از سوی دیگر شرکت آلفاموتور با غیبت چند هفته ای مجددا به لیست فروش اقساطی بازگشته است و خودروی جولیتا را با پیش پرداخت متفاوت و اقساط 18 و 24 ماهه به صورت 30 و 60 روزه تحویل می دهد. در این طرح شرکت آلفاموتور چک پیش پرداخت دوم را برای تحویل 60 روزه طی دو مرحله دریافت می کند و بیمه بدنه رایگان خواهد بود.

منبع: دنیای خودرو

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی