پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فردا موتورز

آغاز فروش اقساطی محصولات فرداموتورز

شرکت فرداموتورز برنامه دارد تا به زودی برنامه فروش اقساطی محصولات خود را آغاز نماید. این برنامه فروش از درگاه نمایندگی های رسمی فعال خواهد شد.

فاطمه علی اصغری
شنبه - ۲ تیر ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

فروش اقساطی محصولات فرداموتورز به زودی آغاز خواهد شد و در برنامه فروش پیش رو تمامی سبد محصول فرداموتورز عرضه می شود. این شرکت برنامه دارد تا کراس اوور SX5، شاسی بلند T5، سوبا M4 و فردا 511 را به صورت اقساطی عرضه کند. بر اساس اطلاعات موجود مجوز های لازم برای فعال سازی این شرایط فروش با قیمت قطعی از سازمان حمایت اخذ شده و جزئیات برنامه فروش به زودی اعلام می شود. در حال حاضر شرکت فرداموتورز بیش از 45 نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور دارد و فروش اقساطی پیش رو هم تنها از درگاه نمایندگی های فروش رسمی این شرکت انجام می شود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی این شرکت و یا دیگر نمایندگی های فروش رسمی نسبت به ثبت نام اقساطی خودروهای فرداموتورز اقدام نمایند. در حال حاضر دو خط تولید استاندارد فرداموتورز در سمنان و بروجرد فعال هستند و با تولید مستمر در هر دو خط، امسال برنامه افزایش تیراژ را برای تمامی محصولات این شرکت خواهیم داشت. قرار است در برنامه فروش اقساطی پیش رو حجم بالایی از محصولات این شرکت به فروش برسند و ظرفیت عرضه از فروش های قبلی بیشتر خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی