ساندرو استپ وی و فیس لیفت تندر۹۰ تا پایان سال 95 عرضه می شود.

مدیرعامل رنو پارس از عرضه فیس لیفت تندر 90 توسط ایران خودرو تا پایان امسال خبر داد و اعلام کرد که  رنو ساندرو استپ وی که ظاهر بهتری دارد در پارس خودرو تولید خواهد شد.

بروز رسانی: آغاز فروش رنو ساندرو استپ وی از یکشنبه صبح (اسفند 95)

بروزرسانی: آغاز تحویل رنو ساندرو استپ وی

پیمان کارگر، با اعلام این خبر گفت: به زودی محصولات جدیدی به سبد موجود محصولات رنو اضافه خواهد شد.

وی در ادامه این محصولات را شامل رنو ساندرو استپ وی(در پارس خودرو) و فیس لیفت تندر۹۰(در ایران خودرو) تا پایان سال جاری و رنو سیمبل، رنو داستر جدید و رنو کوئید دانست تا پاسخ گوی نیاز مشتریان ایرانی برای تنوع محصولات باشد.

کارگر همچنین با اشاره به خواست مشتریان ایرانی برای محصولات جدید به معرفی دو محصول جدید رنو سیمبل جدید و رنو کوئید برای بازار ایران پرداخت که در صورت تولید در ایران، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، برای صادرات در سطح منطقه نیز در نظر گرفته شده است.

وی که در جمع قطعه سازان داخلی سخن می گفت، با اشاره به روند سریع افزایش تولید محصولات موجود در سایت های ایران خودرو و پارس خودرو از قطعه سازان ایرانی خواست تا خود را برای این افزایش تولید آماده سازند و با همفکری و برنامه ریزی برای تامین به موقع منابع و نیروی انسانی مورد نیاز خود را با این روند همراه ساخته و از پیشامدهای غیر حرفه ای که روند تولید را به مخاطره اندازد اجتناب ورزند.

کارگر در پایان با بیان اینکه در صورت ورود قطعه سازان ایرانی به زنجیره تامین جهانی رنو – نیسان، تعهد به تحویل به موقع قطعات برای تولید خودرو جزء اولین الزامات قطعه سازان خواهد بود از آنان خواست با برنامه ریزی به موقع و اجرای دقیق برنامه های توافق شده فی مابین برای تولید، اعتماد متقابل بین شرکت رنو و قطعه سازان ایرانی را تقویت کنند.

شرایط فروش محدود رنو ساندرو استپ وی(مهر 95)

تذکر شورای رقابت به سایپا برای نحوه فروش ساندرو استپ وی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!