امداد هوایی اورژانس توسعه پیدا می کند

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی کشور خاطر نشان کرد: توسعه امداد هوایی اورژانس به زودی اجرا می‌شود و ناوگان موتور آمبولانس نیز توسعه آن پیش‌بینی شده است.

به نقل از  فارس، پیرحسین کولیوند در چهل و یکمین تأسیس اورژانس اظهار داشت: خدماتی که نیروهای اورژانس به مردم ارائه می‌دهند در واقع ارتباط مستقیم با نجات جان آنها دارد و لذا بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم برنامه‌هایمان را جهت خدمت به مردم افزایش دهیم، گفت: هر گام برداشتن در این زمینه به معنای نجات جان آدمیان است. لذا نیاز داریم که نیروهای انسانی متخصص را در این زمینه تربیت کنیم.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی کشور با اشاره به اینکه وضعیت اورژانس در حال حاضر مطلوب است ولی به سمت عالی باید پیش رویم، گفت: استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها، حمایت از پایان‌نامه‌ها و ایجاد یک مرکز دانشگاهی خوب برای تربیت نیروهای اورژانس در بهبود این وضعیت بسیار تأثیر گذار است.

کولیوند با تأکید بر اینکه همراهی درون و برون‌سازمانی برای بهبود هر چه بهتر وضعیت اورژانس مورد نیاز است،‌ گفت: فعالیت مرکز فوریت‌های پزشکی چشمگیر بوده ولی تا نقطه مطلوب فاصله داریم.

وی اضافه کرد: تلاش می‌کنیم وضعیت رفاهی نیروهای اورژانس را مطلوب سازیم تا خدمات بهتری در این زمینه ارائه شود همچنین توسعه مراکز و تکمیل ساختمان‌های فوریت‌های پزشکی مورد نظر ما قرار دارد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی کشور خاطر نشان کرد: توسعه امداد هوایی به زودی اجرا می‌شود و ناوگان موتور آمبولانس نیز توسعه آن پیش‌بینی شده است. همچنین تلاش برای تغییر ساختار اورژانس انجام خواهد شد تا فعالیت اورژانس را در قالب یک سازمان چابک شاهد باشیم.

آژیر آمبولانس ها چه زمانی به صدا در می‌آید؟

تامین 800 دستگاه آمبولانس توسط ایران خودرو دیزل

مونتاژ آمبولانس در منطقه آزاد اروند

تحویل صد دستگاه آمبولانس بنز به وزارت بهداشت

ناوگان آمبولانس ایران توسط تویوتا تامین می شود.

 

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!