پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نمایشگاه خودرو ارومیه

هیاهوی خودرویی در نمایشگاه بین المللی خودرو ارومیه

کلانشهر ارومیه ، دومین شهر ترافیکی ایران، امسال نیز میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته خواهد بود. کلان شهر ارومیه ، دومین شهر ترافیکی ایران با جمعیتی بالغ بر یک میلیون و دویست و پنجاه هزار نفر امسال میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی خواهد بود. […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

کلانشهر ارومیه ، دومین شهر ترافیکی ایران، امسال نیز میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته خواهد بود.

کلان شهر ارومیه ، دومین شهر ترافیکی ایران با جمعیتی بالغ بر یک میلیون و دویست و پنجاه هزار نفر امسال میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی خواهد بود.

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه ، علیرضا عاجزی مدیر برگزاری این رویداد با اعلام این خبر افزود ، پیرو برگزاری موفق این نمایشگاه در سال گذشته و استقبال علاقه مندان صنعت خودرو از این رویداد مهم امسال نیز ازتاریخ 13 تیرماه  96 به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ارومیه میزبان فعالین صنعت خودرو کشور هستیم.

نمایشگاه بین المللی خودرو-ارومیه

به گفته وی این نمایشگاه در دو بخش خودرو و قطعات درفضای بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع دایر خواهد گردید.وی افزود مهم ترین زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سازندگان و وارد گنندگان خودروهای سبک و سنگین ، تولید کنندگان و واردگنندگان قطعات و لوازم جانبی ، شرکت های خدماتی ، بیمه و… خواهد بود.

ایشان با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های اقتصادی استان آذربایجان غربی افزود: این استان به صورت مستقیم و غیر مستقیم با چهار کشور دارای مرز و گمرک می باشد که این مهم باعث رشد و رونق این نوع نمایشگاهها دراستان شده است.

ایشان یادآور شد سال گذشته این نمایشگاه با استقبال گسترده مردم و مسئولین استانی روبرو بود طوریکه در ایام نمایشگاه قراردادهای بسیار خوبی در حوزه حمل و نقل عمومی شهری توسط شهرداری ارومیه و سایر شهرهای استان با تولیدگنندگان و واردگنندگان خودرو کشور منعقد گردید.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد باتوجه به شرایط جدید در اقتصاد کشور و رفع تحریم ها ، توسعه صادرات ، این نمایشگاه از رونق  و رشد چشم گیری نسبت به دوره های گذشته برخوردار باشد .

تاکید کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر تداوم برگزاری نمایشگاه خودرو تهران

حامیان رسانه‌ای تخصصی نمایشگاه خودرو تهران معرفی شدند

حضور ایران خودرو در شانزدهمین نمايشگاه بين المللي خودروي مشهد + عکس

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو گوانجو به روایت تصویر

برپایی نمایشگاه خودرو تهران پس از 11 سال

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی