اسب موستانگ برای ۲۰۱۸ زین شد

بنا بر اعلام فورد، مدل ۲۰۱۸ موستانگ GT، زیر ۴ ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و از میان حالت‌های رانندگی می توانید برنامه مخصوص درگ و مسابقه را نیز انتخاب کنید.

 شرکت خودروسازی فورد اعلام کرده است که موستانگ GT مدل ۲۰۱۸، وارد باشگاه خودروهای زیر ۴ ثانیه‌ خواهد شد. دلیل اصلی چنین عملکردی، تعبیه شدن یک حالت رانندگی جدید در این خودرو توسط فورد است که Drag-Strip نام دارد. فورد اعلام کرده است که با این فناوری، مدل ۲۰۱۸ موستانگ GT نه‌تنها سریع‌ترین موستانگ تولیدشده در تاریخ خواهد بود، بلکه حتی از پورشه‌ی 911 کاررای ۹۴ هزار دلاری نیز سریع‌تر است.

Ford-Mustang_GT-2018

فورد برای این خودرو یک پیشرانه‌ی V8 به حجم ۵ لیتر در نظر گرفته است که می‌تواند ۴۶۰ اسب بخار قدرت و ۵۷۰ نیوتون‌متر گشتاور تولید کند که در مقایسه با مدل قبلی این خودرو، ۲۵ اسب بخار و ۲۷ نیوتون متر افزایش پیدا کرده است؛ درحالی‌که با وجود افزایش قدرت موتور، شاهد کاهش مصرف سوخت این خودرو هستیم.

در موستانگ جدید، همچنین از یک جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته‌ی خودکار استفاده خواهد شد که دارای قابلیت تعویض دنده‌ی دقیق‌تر و سریع‌تری است؛ به‌طوری‌که در سرعت‌های پایین نیز عکس‌العمل سریع‌تری از خود نشان می‌دهد. در این خودرو، پنج نوع حالت رانندگی وجود دارد که یکی از آن‌ها با نام Drag-Strip، تازگی دارد و به گفته‌ی سازنده، برای دستیابی به بهترین عملکرد در خط مستقیم و ارائه‌ی بهترین شتاب‌گیری طراحی شده است تا بتواند زمان ازدست‌رفته‌ای را که معمولا در جعبه‌دنده‌های خودکار وجود دارد، رفع کند.

Ford-Mustang_GT-2018

کارل ویدمن مدیر بخش مهندسی موستانگ می‌گوید:

در هنگام تعویض دنده، ما در حال از دست دادن زمان هستیم؛ اما این حالت رانندگی جدید از افت گشتاور پیشرانه در چنین لحظاتی جلوگیری می‌کند و به کمک جعبه‌دنده‌ی ‍۱۰ سرعته‌ی جدید، می‌توان از حداکثر میزان قدرت موتور بهره‌گیری کرد.

Ford-Mustang_GT-2018

برای موستانگ ۲۰۱۸ در مدل اکوبوست، یک پیشرانه‌ی چهار سیلندر توربو به حجم ۲.۳ لیتر قابل سفارش است که می‌تواند ۳۱۰ اسب بخار قدرت و ۴۷۴ نیوتون متر گشتاور تولید کند.

این مدل نیز در مقایسه با مدل فعلی موستانگ اکوبوست دارای ۴۰ نیوتون متر گشتاور بیشتر است. مدل‌های اکوبوست موستانگ از سال ۲۰۱۸ به پکیج پرفورمنس نیز مجهز خواهند بود که شامل لاستیک‌های میشلن Pilot 4 S، جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته‌ی خودکار و حالت رانندگی Drag-Strip می‌شود و به این ترتیب زمان رسیدن این خودرو به سرعت صد کیلومتر از حالت سکون، به زیر ۵ ثانیه کاهش پیدا می‌کند. بنا بر اعلام فورد، مدل ۲۰۱۸ موستانگ از پاییز سال جاری وارد بازار می‌شود و جزئیات قیمت آن تا یک ماه دیگر اعلام خواهد شد.

Ford-Mustang_GT-2018

مهمان تجملی ناوگان پلیس

وصله ناجور مرسدس بنز !/آشنایی با نخستین پیکآب بنز

421 اسب بخار قدرت برای سریع ترین ولوو تاریخ

هیوندای آزرا با بازار آمریکا خداحافظی می کند

سئات با آرونا قد کشید

با نسخه جدید ب ام و X3 بیشتر آشنا شوید

جراحی پلاستیک لکسوس CT200h برای سال 2018

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!