پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فورد-جی-تی-_لمانز-2016.

فورد GT در مسابقه لمانز 2016 خواهد بود.

سرانجام فورد خبری را که همگان منتظرش بودند اعلام کرد. به گفته این شرکت مدل مسابقه‌ای GT را برای جدال 24 ساعته استقامت در مسابقه لمانز 2016 فرانسه آماده خواهد شد. شرکای تیم شامل Multimatic Motorsports، Roush Yates Engines، میشلن، برمبو، کاسترول، اسپارکو، فورزا موتور سپرت و CGRFS  هستند. همانند مدل جاده‌ای، GT  مسابقه‌ای از پیشرانه […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

سرانجام فورد خبری را که همگان منتظرش بودند اعلام کرد. به گفته این شرکت مدل مسابقه‌ای GT را برای جدال 24 ساعته استقامت در مسابقه لمانز 2016 فرانسه آماده خواهد شد.

شرکای تیم شامل Multimatic Motorsports، Roush Yates Engines، میشلن، برمبو، کاسترول، اسپارکو، فورزا موتور سپرت و CGRFS  هستند. همانند مدل جاده‌ای، GT  مسابقه‌ای از پیشرانه اکوبوست V6 توئین توربو با ساختار موتور وسط بهره می‌برد. شایان ذکر است که این مدل در مسابقات در ردهٔ  LM GTE حرفه‌ای شرکت خواهد کرد. پارکی در نزدیکی اتاوا، پایتخت کانادا، شاهد تست‌های مستتر مدل مسابقه‌ای GT  بوده است.

فوردجیتی لمانز 2016

سال 2016 پنجاهمین سالگرد پیروزی تاریخی فورد در رقابت 24 ساعته سال 1966 لمانز است، هنگامی‌که هنری فورد دوم عزم خود را جزم کرد که قهرمانی را از فراری سلب کند. این پیروزی سرآغاز پیروزی‌های 4 ساله متوالی تا سال 1969 برای فورد GT40  بود که بعد از آن نیز انرژی خود را در رقابت‌های دیگر متمرکز کرد.

بیل فورد در مورد فورد GT می‌گوید:

این خودرو از ابتدا برای مسابقه دادن متولد شده است.

فوردجیتی لمانز 2016

برچسب‌ها : فورد GTلمانزمسابقه

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی