طراحی و تولید محصول قابل رقابت، شاه كليد توسعه صادرات سايپا

معاون صادرات و امور بین الملل گروه سایپا گفت: برنامه های جدید گروه سایپا در امر طراحی و تولید محصول قابل رقابت و توسعه صادرات را در پیش دارد که به شرح ذیل اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از سایپانیوز، محسن دستخوش جوان پس از انتخاب سایپا به عنوان صادرکننده نمونه در خودرو و قطعات یدکی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: سایپا همچنان پیشتاز صادرات خودرو و قطعات یدکی در کشور است و نمونه شدن گروه سایپا در صادرات به هیچ وجه اتفاقی نیست.
وی گفت: گروه خودروسازی سایپا در دو دهه گذشته 8 بار صادرکننده نمونه ملی کشوری، 2 بار صادرکننده ممتاز کشوری و 3 بار متوالی صادرکننده نمونه استانی شده است.
معاون صادرات و امور بین الملل گروه سایپا تصریح کرد: برنامه ریزی های صادرات از سال های 82 و 83 آغاز شده است و از سال 88 صادرات گروه سایپا به ثمر نشسته و ریل موفقیت در ارسال محصولات گروه سایپا به بازارهای جهانی همواره ادامه دارد. اگرچه تحریم ها در سال های گذشته بر موفقیت های صادرات سایپا اثراتی داشته ولیکن ظرفیت های صادراتی سایپا کم نشده است و صرفا” برخی مواقع بر نتایج صادراتی تاثیرگذار بوده است.
جوان در خصوص دلایل موفقیت صادرات سایپا تاکید کرد: در وهله اول تعهد و اولویت بالا نسبت به امر صادرات در گروه سایپا باعث موفقیت در صادرات شده است که خوشبختانه این مهم در مدیریت جدید گروه نیز متبلور است.
وی ارزش کل صادرات گروه سایپا از ابتدا تاکنون را نزدیک به یک میلیارد و 200 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: قریب به 230  هزار دستگاه خودرو به حدود 40 بازار هدف صادراتی صادر شده است.
جوان با اشاره به تاکید خاص مهندس جهرودی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه فعالیت های صادراتی گفت: نگاه خاصی که هم اکنون در گروه سایپا برای طراحی و تولید خودروهای در سطح جهانی توسط مدیرعامل گروه ابلاغ شده زمینه ساز افزایش صادرات سایپا خواهد بود.

نامه مدیرعامل سایپا به مدیرعامل ایران خودرو

سایپا صادرکننده نمونه در دو بخش خودرو و قطعات یدکی

محصولات خانواده X100 سایپا ٢ ستاره مي شوند

تبدیل شدن سایپا به برند ارزشمند خودروسازی کشور

حمایت مجلس از نگاه مثبت مدیریت جدید سایپا به حوزه تولید و کیفیت

راه اندازی مجتمع های منطقه ای سایپا برای تسریع در تحویل خودرو

عدم ورود خودروهای جدید سایپا بدون تست ایمنی و کیفی در بازار

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!