سایت ثبت سفارش خودرو باز شد/خودروهای در گمرک مانده تا پایان امروز ثبت می شوند

ثبت سفارش خودروهای سواری مجاز ۲۰۱۶ تا پایان وقت اداری امروز

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: سایت ثبت سفارش خودرو (ثبتارش) برای واردات خودرو از ساعت 9:30 صبح امروز یکشنبه 10 دی ماه باز شد. در اطلاعیه سایت ثبتارش آمده است که متقاضیان ثبت سفارش خودروهای سواری مجاز ۲۰۱۶ تا پایان وقت اداری امروز باید نسبت به پرداخت کارمزد و دریافت کد ۸ رقمی اقدام نمایند. به این ترتیب می توان امیدوار بود که خودروهای متوقف شده پشت درهای گمرک اجازه ورود به کشور پیدا کرده اند و شرکت های واردکننده می توانند پاسخگوی معوقات خود باشند.

سایت ثبت سفارش

علی علی آبادی فراهانی گفت: سایت ثبتارش برای واردات خودرو از امروز باز شد و واردکنندگان براساس مصوبه جدید دولت برای واردات خودرو می‌توانند از امروز اقدام به ثبت سفارش کنند.

گزارش خودرو

وی گفت: براساس مصوبه شماره ۱۶۰۲۵۳.ت ۵۳۵۴۸ هـ مورخ ۹۵.۱۲.۱۶ هیات وزیران ضروری است، متقاضیان ثبت سفارش خودروهای سواری مجاز ۲۰۱۶ تا پایان وقت اداری امروز ۹۶.۱۰.۱۰ (آخرین روز سال میلادی ۲۰۱۷) نسبت به انجام مراحل کامل ثبت سفارش اقدام نمایند.

علی‌ابادی فراهانی افزود: دفتر مقررات صادرات و واردات با توجه به فرصت اندک باقیمانده مساعدت و همکاری لازم با متقاضیان این بخش را به عمل خواهد آورد.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: ثبت سفارش واردات خودرو براساس مصوبه ابلاغی جدید دولت انجام می‌شود که در این مصوبه واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی و خودروهای با ارزش بیش از ۴۰ هزار دلار ممنوع است.

براساس این گزارش سایت ثبتارش واردات خودرو در راستای ساماندهی واردات از تیرماه سال جاری بسته بود که از لحظاتی پیش دوباره آغاز به کار کرد.

سرانجام بازگشایی ثبت سفارش خودرو به کجا رسید؟/ مزیت ها و معیب قوانین جدید

محدودیت های جدید در انتظار واردات خودرو / اختصاص ساعت ورود و خروج برای سایت ثبت سفارش

ثبت سفارش خودرو 10 دی ماه از سر گرفته می شود/آیا افزایش تعرفه واردات خودرو از چاله به چاه افتادن است؟

تعیین تعرفه جدید واردات خودرو / لایحه افزایش تعرفه ها به مجلس ارسال می شود

شرکت های واردکننده کرکره سایت های فروش خود را پایین کشیدند/ سرنوشت واردات خودرو به کجا می رسد؟

آیین نامه ثبت سفارش خودرو به زودی در هیأت دولت تصویب می شود

دود دعوای وزارت صنعت و واردکنندگان خودرو در چشم مردم

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!