پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تصادف_پژو_مرگ_بزرگراه زین الدین-1

تصادف مرگبار یک پژو در بزرگراه زین الدین + عکس

متاسفانه در برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با گاردریل بزرگراه زین الدین در شمال شرق تهران یک دختر جوان جان خود را از دست داد. این حادثه ساعت 16:48 دقیقه دیروز (11 مرداد 1394) توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله باهماهنگی ستادفرماندهی این سازمان، آتش نشانان […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

متاسفانه در برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با گاردریل بزرگراه زین الدین در شمال شرق تهران یک دختر جوان جان خود را از دست داد.

  این حادثه ساعت 16:48 دقیقه دیروز (11 مرداد 1394) توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله باهماهنگی ستادفرماندهی این سازمان، آتش نشانان ایستگاه 23 و گروه امداد و نجات 10 به سمت شرق به غرب بزرگراه شهید زین الدین، ورودی بزرگراه امام علی(ع) حرکت کردند.

  داود علیپوری رییس ایستگاه 23 آتش نشانی ابراز داشت: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو پژو 405 به علت نامعلومی به شدت با گاردریل حاشیه بزرگراه برخورد کرده که راننده این خودرو به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود.

  تصادف_پژو_مرگ_بزرگراه زین الدین

  وی با اشاره به تائید فوت این دختر جوان توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه، افزود: آتش نشانان بلافاصله با قرار دادن علائم هشدار دهنده به ایمن سازی محل پرداختند.

  علیپوری علت وقوع این حادثه مرگبار توسط پلیس راهور را در دست بررسی ذکر کرد و گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و حمل خودرو توسط جرثقیل به کار خود خاتمه داده و به ایستگاه مراجعت کردند.

  تصادف یک BMW و ورود به بانک + عکس

  ایران رتبه اول آمار کشته شدگان تصادف

  له شدن دو کودک کارتن خواب زیر نیسان

  برچسب‌ها : تصادفحادثهپژو 405

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی