کارنامه درخشان نیسان ایکس تریل در میزان رضایت مشتریان

نیسان ایکس تریل که تاکنون موفقیت‌های بسیاری در حوزه کیفیت، طراحی و ایمنی در بازارهای مختلف جهانی از آن خود کرده است، این بار نیز در بازار ایران توانست حضور قدرتمند خود را تثبیت کند و با کسب امتیاز 805 از 1000، بر بام رضایت مشتریان قرار گیرد.

بنا بر گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از کیفیت خودروهای سواری در بازار ایران، نیسان ایکس تریل با عملکرد بسیار مطلوب در شش ماهه ابتدای سال ۱۳۹۶، با کسب امتیاز ۸۰۵ از ۱۰۰۰، توانست رضایتمندی مالکان خود را به‌دست آورد.

در این ارزیابی، شاخص‌هایی نظیر بدنه، مجموعه نیرو محرکه و سوخت‌رسان، مجموعه تعليق و انتقال قدرت، ایمنی، تهویه مطبوع و وسایل برقی مورد بررسی قرار گرفت و نیسان ایکس تریل توانست با اختلاف معنی‌دار نسبت به رقبای خود در رتبه‌ی نخست جای گیرد.

همچنین، بهترین امتیاز کیفی ایکس‌ تریل در برابر سایر رقبا، ارزیابی مجموعه تعلیق و انتقال قدرت بود که در این شاخص، مواردی همچون عملکرد سیستم فرمان، مجموعه گیربکس، جلوبندی و کمک‌فنرها مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی‌ست، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به‌عنوان نماینده وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و تنها نهاد رسمی ارزیابی خودروسازان و واردکنندگان خودرو در کشور است، که برای ارتقاء کیفیت محصولات، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، و نظارت بر حسن اجرای پروژه‌ها و خدمات، ارزیابی‌های دوره‌ای از کلیه شرکت‌های خودرویی به عمل می‌آورد.

 

تست فنی جامع نیسان ایکس تریل (آنرود و آفرود)

عودت مابه‌التفاوت قیمت خودروهای جهان نوین آریا در صورت کاهش تعرفه ها

فرمول متفاوت نیسان برای موفقیت در بازار ایران

رونویسی نیسان ایکس تریل از ایکس موشن!

قیمت نیسان جوک اسپرت مشخص شد + شرایط فروش اقساطی

با قابلیت های حرکتی نیسان ایکس تریل بیشتر آشنا شوید

یک روح در ۲ بدن!/ مقایسه و بررسی نیسان ایکس تریل و رنو کولئوس

سربلند مثل ایکس تریل / مروری بر عملکرد شاسی بلند نیسان در تست های تصادف

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!