ممنوعیت رانندگی تا 3 ماه برای رانندگان با 30 نمره منفی

سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا از ممنوعیت رانندگی تا 3 ماه برای رانندگانی که 30 نمره منفی در کارنامه خود دارند، خبر داد.

سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ویژه نوروزی سال 97 از 24 اسفند 96 تا 15 فروردین 97 با همکاری تمام نیروهای پلیس و با امکانات و تجهیزات کامل در تمام شهرها و شهرستان‌های کشور اجرا می شود تا در بهار 97 همه بتوانند با آرامش سفر کنند.

وی افزود: بیش از 5 هزار نیروی کمکی و 1200 دستگاه خودرو با دستور فرمانده ناجا از سایر بخش‌های پلیس به کمک پلیس راهنمایی و رانندگی می‌آیند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: به مردم توصیه می‌کنیم برای داشتن سفری ایمن از قبل برنامه‌ ریزی کنند و طول سفر را به عنوان جزئی از سفر قلمداد کنند و خودروهای خود را از نظر معاینه فنی، سیستم گرمایشی قبل از شروع سفر بررسی کنند زیرا شرایط جوی در فصل بهار متغیر است.

سردار مهری گفت: لازم است رانندگان در طول سفر مدارک لازم از جمله گواهینامه، کارت خودرو، بیمه نامه و معاینه فنی را همراه داشته باشند.

وی افزود: رانندگانی که دارای سی نمره منفی هستند گواهینامه آنها ضبط می‌شود و تا سه ماه اجازه رانندگی نخواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: همچنین خودروهایی که بالای یک میلیون جریمه داشته باشند خودروی آنها متوقف و به پارکینگ اعزام می‌شود از این رو لازم است رانندگان از طریق سایت و یا سامانه پیامکی 1101202020 میزان جرایم رانندگی خود را استعلام کنند.

وی تصریح کرد: خط قرمز پلیس در برخورد با رانندگان متخلف و سرعت غیرمجاز، انحراف و برخورد با کسانی است که باعث آزار و اذیت مردم می‌شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۷

طرح کاهش سرعت منتفی شد

هر ۷۱ دقیقه یک نفر در جاده‌های ایران کشته می‌شود/ راه های کاهش تلفات جاده ای

نصب گارد (سپر حفاظتی) برای خودرو جریمه دارد!

بخشودگی دیرکرد جریمه های رانندگی 96 در صورت پرداخت تا پایان آذر 97

جریمه 90 هزار تومانی وسایل نقلیه سنگین در صورت تردد در پایتخت

بیرون آوردن دست از پنجره خودرو همان و جریمه شدن همان!

۵۰ هزار تومان جریمه در انتظار خودروهای دودزا

جریمه 50 هزار تومانی به ازای هر روز نصب پلاک تعمیری

کدام شهرها بیشترین آمار ضبط گواهینامه رانندگی را داشته اند؟

تخلفات موتورسیکلت ها از امروز به صورت مکانیزه ثبت می شود

نظر شما !!