پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

بنتلی کانتیننتال

محبوبیت بیشتر بنتلی کانتیننتال V8

چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال V8 تصور کنید در یک روز آفتابی و گرم ایستاده‌اید و به یک کانتیننتال GTC می‌نگرید، و این فکر مدام در ذهنتان می‌چرخد که حتماً و حتماً تک‌تک ثروتمندان دنیا یکی از این‌ها را دارند یا حداقل قبلاً داشته اند.خب باید اعتراف کنیم که جمله قبلی درست نیست اما صرف‌نظر از […]

javankhodro
شنبه - ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

چرخ‌های جدید بنتلی کانتیننتال V8

تصور کنید در یک روز آفتابی و گرم ایستاده‌اید و به یک کانتیننتال GTC می‌نگرید، و این فکر مدام در ذهنتان می‌چرخد که حتماً و حتماً تک‌تک ثروتمندان دنیا یکی از این‌ها را دارند یا حداقل قبلاً داشته اند.خب باید اعتراف کنیم که جمله قبلی درست نیست اما صرف‌نظر از ظاهرش، من و شما که از میزان محبوبیت بنتلی کانتیننتال بی‌خبر نیستیم. حتی شاید از بس جلوی دیدمان است به آن توجهی نکنیم. البته اگر ذوق و خلاقیت چاشنی هر خودرویی شود، آدمی را به وجد خواهد آورد و تنها مختص بنتلی نیست. از همه این‌ها گذشته، توجهتان را به بنتلی کانتیننتال V8 مدل اس کانورتیبل جلب می‌کنیم. درحالی که ارتفاعش را کاهش داده و بر ۲ جفت‌چرخ زیبای HRE P103 تکیه کرده است. به نظر شما این چرخ‌ها اندازه‌اند؟

بنتلی کانتیننتال

خواهی‌نخواهی بنتلی هنوز هم اضافه‌وزن قدیمی را به دوش می‌کشد اما این بار به لطف موتور ۵۲۸ اسب بخاری که در سینه‌اش می‌تپد هنوز هم تندوتیز است و صفر تا صد را ظرف ۴٫۷ ثانیه پر می‌کند. تا یادمان نرفته، بد نیست بدانید که این بنتلی با گشتاور ۶۸۰ نیوتون-متری تخت گاز تا ۳۰۸ کیلومتر بر ساعت سرعت می‌گیرد.

بنتلی کانتیننتال

چه طرفدار باشید چه نه، می بایست به ابهت و به راحتی و کیفیت داخلی بی‌حدش احترام گذاشت. حقیقت این است که این موجود چهارچرخ در مسیر مستقیم به راحتی لبخند را برروی چهره شما می‌نشاند. ولی با این حال اگر که با تضاد جالب بین رنگ‌آمیزی داخل و خارج بنتلی کنار نیایید، آن لبخند خط قبلی به خطر خواهد افتاد. به‌هرحال … چه خودروی زیبایی.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی