پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Leasing_ خودرو لیزینگ

معضل بزرگ شرکت های لیزینگی وصول مطالبات معوقه است

مدیرعامل شرکت لیزینگ خودو غدیر در گفتگو با شبکه تلویزیونی گفت از وجود مشکلات تامین منابع مالی شرکت های لیزینگی گفت و اعلام کرد این مورد مشکل بزرگ این حوزه است. مدیرعامل شرکت لیزینگ خودرو غدیر در گفتگو با برنامه بورس شبکه یک با اشاره به اینکه شرکت های لیزینگی در تامین منابع مالی خود […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

مدیرعامل شرکت لیزینگ خودو غدیر در گفتگو با شبکه تلویزیونی گفت از وجود مشکلات تامین منابع مالی شرکت های لیزینگی گفت و اعلام کرد این مورد مشکل بزرگ این حوزه است.

مدیرعامل شرکت لیزینگ خودرو غدیر در گفتگو با برنامه بورس شبکه یک با اشاره به اینکه شرکت های لیزینگی در تامین منابع مالی خود با مشکلات زیادی مواجه هستند، اظهار داشت: وصول مطالبات معوقه معضل بزرگ این روزهای شرکت های لیزینگی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت لیزینگ خودرو غدیر ، بیاتیــن با بیان این مطلب افزود: هم اکنون بخش اعظمی از توان این شرکت ها صرف وصول مطالبات عقب افتاده می شود و این مسئله کار را دوچندان سخت کرده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر اکثر شرکت های لیزینگی منابع داخلی خود را از طریق منابعی که ماهیانه از مستاجران خود دریافت می کنند، تامین می کنند چرا که تسهیلات بانکی یا نرخ سود بانکی به اندازه نیست که شرکت های لیزینکی در حال حاضر توان تحمل فشار آن را داشته باشند.

مدیر عامل شرکت لیزینگ خودرو غدیر در ادامه در واکنش به این پرسش که آیا شرکت لیزینگ خودرو غدیر توان فروش یکساله محصولات خود را دارد، اظهار داشت: به صورت معمول مشتریان شرکت های لیزینگی تمایلی به تسهیلات یکساله ندارند ،آنان ترجیح میدهند به صورت سه تا چهار ساله محصولات را خریداری کنند و این برای ما هم صرفه اقتصادی ندارد.

حل مشکل معیشتی مردم با لیزینگ

تغییر وضعیت لیزینگ با نظارت بانک مرکزی

فروش اقساطی لکسوس و بنز (مرداد 94)

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی